Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kockahas? Mégis hogyan?...

Kockahas? Mégis hogyan? Mennyi idő alatt? Vagy csak az álom-ideáloknál létezik ilyen? Hasprés? Felülés? Oldalfelülés? Mennyit naponta? És mennyi ideig?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Ezek azok az ideálok, amiket sok helyen (pl. reklámokban, filmekben) lehet látni. A kérdésem az, hogy hogyan lehet ilyet elérni? Nekem akármilyen megfelelne, persze az utolsó képen láthatót a legnehezebb elérni. És olyan alakot, olyan hasat, mint ami az első képen van? Hogyan lehet? Tudom, először a zsírt kell a hasról eltüntetni, az már meg is van. De innen hogyan tovább? Hasprés? Felülés? Oldalfelülés? mennyit naponta? És mennyi ideig?


2010. máj. 26. 06:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

bizony, klassz srácok egyik legnagyobb vonzereje a kockapoci , ez tuti, lányok-fiúk egyaránt gerjednek rá ...


szal hajrá, hát sztem sima otthoni felüléssel nemtod megoldfani, de egy komplexebb edzési programmal simán, és ne 1 hónap alatt akard, de én ismerek egy csávókát, kb 6 hónap alatt kockásra sikerült neki, igaz h napi rendszerességgel nagyon keményen edzett

menj le egy konditerembe és ott az edző meg fogja neked mondani mi a legjobb, ha ilyet akarsz !!!

2010. máj. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Ha lepucoltad már a zsírt, akkor a hasad kockás... ha nem kockás, akkor bizony ott még van zsír. Egyébként meg a második link egy vicc... Pont így néz ki ha valakin se zsír nincs, se izom... ez szerintem senkinek nem tetszik... olyan, mint egy földigiliszta.

Rendesen kell konditerembe járni, nagyon odafigyelni a kajálásra, és szép lassan kialakul a dolog. Edző nélkül nehéz, mert profin össze kell rakni a kaját és az edzéstervet. Ha lemész egy terembe akkor meg fogod látni, hogy az odajárók 99,9%-nak nincs kockás hasa... látszik rajtuk, hogy edzegetnek, de nagyon messze vannak a kockás hasú atlétáktól.

Hogy a kérdésedre válaszoljak, én felkaptam 34 kilót egy-két elég viharvert év alatt... utána egy év volt mire újra csúcsformában voltam... de nekem ez a szakmám, értek hozzá, és mindent hibátlanul csináltam: itt a kép, előtte-utána


[link]

2010. máj. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
"Ha nincs zsír, már van kocka is" igen, van, de csak kettő, és elég nagyok, mégis nagyon "mélyen" vannak, tehát a körvonalakat nehéz kivenni belőle. Az eddigi válaszokat pedig köszönöm :)
2010. máj. 26. 12:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!