Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogok fejlődni?

Fogok fejlődni?

Figyelt kérdés
Ha egy héten 3x sulyzozok, de munka miatt mindig más időpontba tudok menni az nagyon kizáró ok?, reggel 8-kor pl jó edzeni ?
2013. márc. 26. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Az mindegy mikor edzel, ugyan úgy fejlődsz.
2013. márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok jelentősége nincs, ha változó időpontokban edzel.

Jó a reggel 8-as edzés is, de csak akkor, ha előtte már van egy étkezésed, mondjuk a reggeli zab+fehérje kombó. éhgyomorra, úgy hogy 0 étkezés van meg, nem szabad edzeni.

2013. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem tudom, én 10 éve éhgyomorral futok reggelente, de lényeg a lényeg az előző válaszához, 2-3 órával étkezés után, meg szintén nem szabad edzeni...
2013. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy kis külömbség azért van,ha reggel edzel akkor magas a tesztoszteronszinted igy erősebb is van,még nem vagy fáradt,de este má lecsökken és ha este edzel akkor az edzés megnöveli,de nemezen fog múlni,csak gondoltam leirom :)
2013. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!