Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megint edzeni szeretnék!...

Megint edzeni szeretnék! Adnátok egy kis segítséget?

Figyelt kérdés

Szép napot!


15 Éves vagyok, 55kg, 177cm.


Szóval eléggé vékony testalkatom van, a nyáriszünet végén kezdtem el edzeni, majd jött a suli, az edzőtársam kolis lett, így nem nagyon voltam motivált.. Év közben is lejártunk heti 1×-2×, de így nem volt az igazi. Most ismét szeretnék heti 4× járni.


Először is azt szeretném kérdezni, hogy kemény tömegeléshez mennyi CH+Fehérjét egyek, és legfőképpen mit?


A suliban hogyan tudom a legpraktikusabban megoldani ezt? (TK. zsemle+Csirkemell, ez megfelel?)


Nekem hagyományos edzéstervem volt, tehát heti 4× mindig más izomcsoportot mozgattam meg, jó így? (Semelyik izomcsoport nincsen kihagyva, csak volt valami sorrend, hogy kettő izomcsoportot nem igen kéne egy napon, de erre már nem emlékszem.)


Egy nagyobb és egy kisebb izomcsoportra mennyi gyakorlat menjen?


Maradt még itthon egy félig lévő és egy bontatlan Syngex, egy bontatlan Super Fast Carb, egy 3/4-ig lévő Creatin Monohydrát por és egy bontatlan Multi Pro, és egy félig lévő Mega Daily One, 2kg darált zab.


Hogy menjenek, mehet az első naptól a kreatin feltöltés, ha nem mikor kezdjem el?


Esetleg tudtok mondani kombókat, hogy a felsorolt tápl. kiegészítőket hogyan kéne párosítani a kajámmal?


Reggel a zabot mivel érdemes enni?


Este a túrót mivel érdemes ízesíteni?



Étrendem még Nincsen, egyelőre ismét meg kell néznem, hogy mihez lehet hozzájutni helyileg( a csirkemell, tojás, zöldségek, gyümölcsök, túró már oké, egyáltalán kell más? :D)


Köszönöm szépen előre is, további szép napot!


2013. márc. 25. 10:59
 1/1 A kérdező kommentje:
A magasság nagyobb, pontos értéket nem tudok mondani, de jóval kevesebbet sikerült írnom. :/
2013. márc. 25. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!