Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok ötleteket, vagy egy...

Adnátok ötleteket, vagy egy kis segítséget?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon el szeretnék költözni eddigi lakhelyemről, de mivel még kiskorúnak számítok így nem nagyon tehetek semmit. Nagyon el szeretnék költözni de nem tudom hogyan beszéljek erről a szüleimmel... Az a gond hogy akárhányszor beszélni szeretnék vele mindig feladom és nem tudom mit kezdjek :( Valahogy mindig tudom hogy mit fognak mondani, ha valami ilyesmi a téma rám sosem hallgatnak... :S Így hát félek felhozni a témát, ezért kérek tőletek segítséget. Ha lehet adjatok ötleteket hogy mihez lehetne kezdeni, nagyon megköszönném.
2013. jan. 21. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Miért akarsz elköltözni?

2. Kollégium, nagyszülők. Nagyjából ennyi lehetőséged van.

2013. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fontos kérdés, hogy miért szeretnél elköltözni!
2013. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért akarsz elköltözni, és hová?
2013. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 10-ből 8 kiskorú el akar költözni otthonról. Én is alig vártam, és még mindig itt vagyok. Szerintem fogadd el, még pár év hátra van, ki lehet bírni. ;)
2013. jan. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem egyedül szeretnék elköltözni.. Sajnos nagyon sok dolog történt a mostani lakhelyünkön, szétesett a családom is eléggé, és eléggé rossz érzés itt maradni, inkább mennék máshova ahol nem emlékeztet semmi erre az időszakra. :(
2013. jan. 22. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!