Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 121 kg vagyok. Ha napi 100...

121 kg vagyok. Ha napi 100 felülést csinálok mennyi idő alatt fogok fogyni 10 kg-ot? 21/F

Figyelt kérdés
Milyen fogyási módszerek vannak, amiket otthon lehet végezni?

2013. márc. 25. 09:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És miért olyan fontos, hogy otthon csináljad? Talán házi őrizetben vagy?
2013. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Fizikai munkától nem fogsz fogyni sajnos.Bicajozás, kocogás, szobabicikli, úszás, aerobik ezeket javasolnám.Tölts le fittnesz videókat, Béres Alexandra, Norbi stb.Attól, hogy férfi vagy megcsinálhatod Te is.Emellett egyél csirkét, halat párolva, főve, sütőben olaj nélkül sütve hozzá zöldségeket párolva, rizzsel stb.Igyál sok vizet.Egyél naponta 3xlegalább, de jobb lenne az 5x étkezés tudom munkahelyen nehéz kiviztelezni, de próbáld meg mert lelassul az anyagcseréd.
2013. márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

az elsővel egyetértek hülyeség ez a 100 felülés.

ZSÍRSZEGÉNY Diéta és sok mozgás pl. futás, vagy járj konditerembe. (ajánlom hogy keress egy személyi edzőt vagy kérdezd háziorvosod!)

2013. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Hát futással többet fogynál hidd el :D
2013. ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!