Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van rajtam kívül más is, aki...

Van rajtam kívül más is, aki ennyire utál mozogni?

Figyelt kérdés

Többféle mozgást próbáltam már, de egyiket sem szerettem..futottam, bicikliztem, zumbáztam, úsztam, korcsolyáztam, aerobikoztam, voltam alakformáló tornán, gerinctornán, kidck box aerobicon és még sorolhatnám..mindet utáltam..az egyetlen, ahol nem a hátralévő perceket számoltam, az a rúdtánc volt, de az meg elég drága, így nem tudom rendszeresen csinálni.

Sokan mondták, hogy elmenni nekik sincs kedvük, de közben már szeretik..hát én közben is azt várom, hogy legyen már vége..:D

Két éve fogyókúrába kezdtem, mellette mozogtam is rendesen, de mióta abbahagytam a mozgást se hiányzik egyáltalán..

Más is van így ezzel, vagy csak én vagyok ilyen anti-sportoló?



2013. márc. 23. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs kitartàsod az a baj !
2013. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a kitartásommal van baj..lefogytam 25 kilót életmódváltással és mozgással, amit már több, mint egy éve tartok is, így a kitartásommal nincs baj, egyszerűen nem élvezek egy mozgásformát sem.
2013. márc. 23. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:
sok ilyen ember van, ti fogtok a korosztályotokban először, 40-45 éves korotok körül meghalni szív és érrendszeri problémában...
2013. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
"Kedves" utolsó, köszönöm az optimista jóslatot, nem épp ez volt a kérdés..mozgok valamennyit, tekintve, hogy tudom, hogy muszáj, ráveszem magam és sportolok, de minden percét utálom..
2013. márc. 23. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:

olyat válassz,amire szükséged van és hasznot is hoz.

pl egy behajtó is utálhat edzeni,de ha szereti csinálni ha nem,le kell járnia küzdősport edzésre,mert a verekedés a forma megtartása a munkájához tartozik.

amint megtalálod a hasznát,az értelmét,és a célját a dolognak nem lehet majd leállítani sem.

a rúdtánc helyett jó a gettoworkout lényegesen olcsóbban,mondhatni ingyen.

szinte ugyanaz,csak nincs megspékelve felesleges díszítéssel,csábító mozdulatokkal.

2013. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!