Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez a kapszula lánynak való?

Ez a kapszula lánynak való?

Figyelt kérdés

egy edzéshez értő valaki adott nekem ilyet, hogy szedjek egyet-egyet kemény edzés előtt és után, de nem dobozban adta és gőzöm nincs mi ez...

18 éves lány vagyok, heti négyszer edzek elég keményen súlyzós-aerobik edzés, de annyi súllyal csinálom, mint a srácok (10 kilók), különben nem fáradok el.

Nem akarok testépíteni, nem akarok több izmot, már így is túl erős vagyok...

Szóval az lenne a kérdésem, hogy szedjem-e ezt, mert nem tudom, mi... a képen a két bal alsó ezüst-kék kapszuláról van szó:

[link]


Előre is köszi!


2013. márc. 23. 11:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :) Szóval akkor nem leszek tőle szakállas meg ilyenek. Csak eddig sosem szedtem semmit, azért nem tudtam.

Egyébként meg nem rinyálok, szerintem sem lesz erősebb egy lány egy rendszeresen súlyzózó férfinál, csak azt mondtam, hogy erősebb vagyok egy átlag férfinál. De komolyan :) De köszönöm mindenkinek aki írt

2013. márc. 23. 12:22
 12/16 anonim ***** válasza:
lanynak nem szabad mert viszanonek a melei mintja nem is lenenek nek imeg szorosodik majd
2013. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Csabi ne haragudj, de ezt a mondatodat nem igazán értem :D Szerintem a fekvenyomástól pont hogy megerősödik a mellizom és nagyobb lesz
2013. márc. 23. 12:48
 14/16 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy szőrösödnék amíg nem szedek hormonokat :)
2013. márc. 23. 12:54
 15/16 anonim ***** válasza:
barmit csinalsz marmint barmilyen edzest akor megy le zsir is es e meleid nagy resze zsirbol van akkor logikazd ki mi lesz vele
2013. márc. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

dehogy vagy...



csaba egy troll, már egyszer végigtartola a gyik szellemi mezejét, de most visszatért álmából, és mindenhova ír. nem kell komolyan venni, már lefutott a "humora".

2013. márc. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!