Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez a kapszula lánynak való?

Ez a kapszula lánynak való?

Figyelt kérdés

egy edzéshez értő valaki adott nekem ilyet, hogy szedjek egyet-egyet kemény edzés előtt és után, de nem dobozban adta és gőzöm nincs mi ez...

18 éves lány vagyok, heti négyszer edzek elég keményen súlyzós-aerobik edzés, de annyi súllyal csinálom, mint a srácok (10 kilók), különben nem fáradok el.

Nem akarok testépíteni, nem akarok több izmot, már így is túl erős vagyok...

Szóval az lenne a kérdésem, hogy szedjem-e ezt, mert nem tudom, mi... a képen a két bal alsó ezüst-kék kapszuláról van szó:

[link]


Előre is köszi!


2013. márc. 23. 11:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Persze,nyugodtan mehet!

Ezek csak vitaminok !

De hogy-hogy nem mondta meg ,hogy mi ez ?

2013. márc. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

nem tudom, miért nem mondta :D nekem meg nem jutott eszembe megkérdezni, aztán azóta nem találkoztam vele :)

De biztos hogy lehet kettő? Az van odaírva mellé, hogy daily one...

Egyébként pontosan milyen vitaminok vannak benne? Megnézném magamtól, de nem találom sehol a leírását

2013. márc. 23. 12:06
 3/16 anonim ***** válasza:

nemtom milyen bal alsó ezürtről beszélsz, de a kijött képen a címe alapján testopump lehet, ami egy tesztoszteronfokozó készítmény. Nem hormon, csak egy növénykivonat, ami a szervezet saját szintjét optimalizálja, ha az csökkent. Azt mondják, 30 éves kor alatt ez nem történik meg, és felette se mindig hatásos. Nő is használhatja, de szintén csak idősebb korban érdemes., szóval 18 évesen felesleges.


Nem tudom, mi az a súlyzós-aerobik edzés, és mit csinálsz 10 kilóval, de nincs olyan, hogy "már így is túl erős vagy" :D Nem tudsz az lenni, de ha mégis erős vagy, akkor mivan?

2013. márc. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ja, a MDO? Abból mehet nyugodtan, de nemtom miért pont edzés előtt és után, én a vitamint reggel eszem. A leírását meg hogy nem sikerült megtalálnod? :D
2013. márc. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

shop.builder.hu

itt megtalálod a leírást...

2013. márc. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

jaj nemnemnem! Erről a kékről beszélek: [link]


Egyébként meg szerintem az már túl erős, hogy annyi súllyal csinálom, mint a 21 éves, három fejjel magasabb nem rossz kondiban lévő fiú edzőtársam :S

2013. márc. 23. 12:13
 7/16 A kérdező kommentje:

na, most hogy már tudom a nevét, meg fogom találni a leírást, köszi :)


de szerintem az csúnya, ha egy lány izmosabb, mint egy pasi...

2013. márc. 23. 12:15
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem rosszból ,de az edzőtársad nem lehet ,,túl erős" !
2013. márc. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

De MIT csinálsz annyi súllyal??


Nos, ha egy lány izmosabb, mint egy srác, az nem a lánynak ciki... de mivel egy átlagos lány, ha megfeszül sem tud túl izmos lenni, jó lenne, ha nem esnél túlzásokba, és maradnál a realitás talaján. Aki átlaglányként hú de izmosnak hiszi magát, arról valahogy mind kiderült, hogy téved, és _maximum_ egy icipici látszott, ha nagyon feszített. Szóval nem kell a rinya.

2013. márc. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez Multi pro pak !

Ez nyugodtan mehet!

Van benne c vitamin,omega3,cink,magnézium..... szóval fontos dolgok ! :)

2013. márc. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!