Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hova érdemes ütni egy verekedé...

Hova érdemes ütni egy verekedésen?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki,hogy hnap több gyerekkel kell egyszerre verekednem.Hova érdemes ütni egy embernek?A nemi szervű válaszok kíméljenek,mert azt ki akarom hagyni.
2013. márc. 21. 18:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
38%
eloszor is ha jobb labas vagy a jobb sipcsontoddal elkapod az o bal combjat igy lezsibbad majd a bal laboddal szinten a belso combjat a bal labanak majd megofja a labat es utana szabadon van a feje es 1 utes az orraba mely utana kiszedul es a fejihez kap majd bele terdelsz az oldalaba utana meg 1 utes a szemoldoke fele majd ossze esik :)
2013. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
50%
(thaibox)
2013. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Téged is jól orrba kellene vágni egy nyelvtankönyvvel, kedves utolsó válaszoló.
2013. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Engem mindig úgy tanított apám, ha bunyóba keverednék, mindig a legérzékenyebb pontokat támadjam.

Fejen több érzékeny pont is van mint: Szemöldök, orr, állcsúcs (keményen odaversz össze is esik), halánték...

2013. márc. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
44%
halentekot elkerulnem nagyon veszelyes hely eros utestol meg bele is halhat az illeto :)
2013. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy váratlan mozdulattal söpörd ki a lábait és miután a földön hever már az csinálsz vele amit akarsz.Csak arra vigyázz,hogy vidd be az első rúgást mielőtt felpattanna.A meglepetés erejével jóval nagyobb darab csávókat is elintézhetsz.Ha esetleg úgy alakul könyörögj az életedért és mikor már nagyon nyeregben érzik magukat hirtelen lendülj támadásba.

Nem sok kell ahhoz,hogy egy ember kifeküdjön - ne higgy a filmeknek -,de vigyázz ez rád is igaz.

2013. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Linkoln ***** válasza:

Szerintem vegyél vissza. Ne keverd magad ilyen helyzetbe. Ha jól megütögeted őket és ennyit értessz hozzá akkor a végén felülkerekednek, és nagyon megvernek. "Laposra".

Ha megalázkodnál és nem ingerelnéd fel őket, nem ütnének. Ha most tisztázod magad valószínűleg nem kapsz. Ha még is csak keveset.

De ha elkezded őket verni, majdnem biztosra veheted hogy széjjel leszel verve. Sasorrt csinálnak majd ajándékba.

2013. márc. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az utolsónak meg annyit h miért leszek szétverve?

2013. márc. 21. 20:38
 9/11 anonim válasza:
100%
utolso uzeno : Es akkor ne aljon ki magaert meg az igazaert? Sajnos mostmar minden iskola teli van ciganyokkal es ensem alazkodhatok meg nekiek.. Szerintem aljal ki magader es addig usd amedig le nem ulnek. velem mar nem kezdenek amiota jol elrendeztem az unokatestveremmel a taknyosokat..
2013. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Linkoln ***** válasza:
Való igaz, én is keveredtem már nézeteltérésbe kisebbségikkel. Nem volt nehéz, kb keresik az ilyen kellemes helyzeteket. Ha teljesen okvetlen kiszemeltek, akkor, adj mutasd meg hogy ne veled szórakozzanak, de ha tettél érte inkább ne. Ha a kisebbségiek elöbb beadod az alázatost, valószínűleg tényleg piszkálni fognak :/ De azért, ésszel. Nem irigyellek.
2013. márc. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!