Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes fehérjét szedni?

Dj yuri kérdése:

Érdemes fehérjét szedni?

Figyelt kérdés
Már 1,5 év edzek rendszeresen és fejlődik (saját testsúlyal edzem) de amit nekem 1,5 év alatt sikerült elérnem azt a haveromnak 5-6 hónap(külső megjelenés) és bár erősebb vagyok nála még is idegesít ez a tény viszont nekem a fehérje hogy is mondjam "csalának minősül".
2013. márc. 15. 21:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Milyen csalásról beszélsz?

Fehérje az izmok alapja!!!

Akkor egyél mekis zsíros szarokat !

2013. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 dirtboy ***** válasza:

étrended van egyáltalán?

egyébként persze hogy érdemes de ettől még nem fog rá repülni 5kiló izom szóval ez a csalásnak minősülő hülyeséget verd ki a fejedből.

2013. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
nem mert drága
2013. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

"Csalásnak minősül"

Ha szerinted csalás, akkor mától ne egyél semmiféle húst, se tejtermékeket.

Egyébként megéri, mivel ha szilárd kajából nem tudod a megfelelő mennyiséget bevinni, ezzel kiegészíted. De ha nincs étrended akkor nem ér semmit, úgyhogy ha nincs rendbe az étrended, akkor előbb rakd rendbe és utána jöhetnek a kiegészítők.

2013. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 dirtboy ***** válasza:
70%

ma 21:13

attól függ mihez képest meg hogy mennyire vagy hülye hogy drágán vedd meg.

ha van egy kis eszed akkor olyat veszel ami nem drága aztán ha előveszed a számológéped akkor kiszámolhatod hogy nem is drágább mint a hús.

2013. márc. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
értem hogy olyan mint a hús meg a tejtermék de akkor miért nem ezeket esznek a kiegészítők helyett?
2013. márc. 15. 21:40
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: én 88 kiló vagyok, napi 180 gramm fehérjét viszek be, ez így oszlik el:250 gramm túra (30 gramm fehérje), 500 gramm csírkemell (100 gramm fehérje) 55 gramm tejsavó (40 gramm fehérje)és egy doboz tonhalkonzerv (12 gramm). Persze ez van hogy változik. Na ugye ha azt a 40 grammot is csirkéből vinném be meg kéne még ennem 20 deka csirkemellet, ami edzés után 5-10 perccel nem menne le a torkomon. Ilyen egyszerű hogy miért használunk kiegészítőt.
2013. márc. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Haver ! Kiváncsi lennék ,hogy te mit csinálnál a helyembe ,ha már évek óta nap mint nap csirkemellet ennél!

Örülök,ha elég napi 2-3 szor enni húst,és mellette ihatok turmixot is !Isten segítse azt az embert aki ezt kitalálta !!!

2013. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
értem! és ha elkezdenék szedni ilyeneket meg rendesen ennék akkor gyorsabban építeném az izmokat de ettől nem romlana a súly tömeg/erő arányom ha értitek
2013. márc. 15. 21:55
 10/20 anonim ***** válasza:

Persze ,jobban fejlődnél!Nem romlana ,sőt !!!

A másik dolog meg az ,hogy ha pástétomos kenyèren,szalonnán,kolbászon fogsz élni akkor sok fejlődésre ne számíts !

2013. márc. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!