Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ki tudom magam...

Szerintetek ki tudom magam jól gyúrni ?

Figyelt kérdés

Én edzés tervem! Fegyencedzés + hasizomra gyúrok és különböző fekvő támaszokat csinálok! Amit szedek hozzá C - vimatun / B 6 vitamin / Jumbo!



Jumbo! [link] Builder.hu/kozephaladoknak-15-30-feherjetartalom/scitec-nutrition-jumbo-4-4-kg-p6100



2013. márc. 14. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Fegyencedzéssel nem fogsz túl nagy izomtömeget elérni, azt inkább súlyzós edzéssel lehet.
2013. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zoli9411 ***** válasza:

Fegyencedzéshez a Jumbo felesleges.. Inkább igyál mellé valmilyen tejsavófehérje turmixot. (Én a Biotec- Nitro pure whei gold-ot fogyasztom:))

3 hónapja csinálom, ezalatt a mellkasom körmérete 4 cm-el lett nagyobb, a vállamé 5-tel. Tehát nekem bevált ez az edzés. Persze óriás nem lehet vele az ember.

2013. márc. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! majd akkor utána nézek meg hát beszélek egy test építővel is mit tanácsol de azért köszönöm a válaszokat :)
2013. márc. 15. 10:58
 4/4 anonim válasza:
2-dik válaszoló! Küldenél magadról képet privátban? Kíváncsivá tettél, lehet én is elkezdem a fegyencet!
2013. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!