Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzés?! (többi lent)

Fegyencedzés?! (többi lent)

Figyelt kérdés
A fegyencedzést csinálom, de amikor a váll erősítésénél csinálom a gyakorlatokat ( kézenállás, kézenállásba fekvő stb..) akkor azt nem tudom kivitelezni mégpedig azért mert már vagy 10 mp után úgy a fejembe száll a vér hogy nem tudok fent maradni. Egyébként a vállaim erősségével nem lenne gond szóval szerintem megtudnám csinálni a 2 perc kézenállást. Szerintetek a sok gyakorlással elfog múlni a problémám??
2013. márc. 10. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

A fejenállás ment 2 percig? Csak azután jön ugyanis a kézenállás.

Én is sokat küzdöttem, de végül sikerült.

Fő a kitartás. Ha az segít, olyan műszerrel mérd, ami csipog, hogy pl. már csak 1,5 perc van hátra, már csak 1, már csak fél, stb.

Gyakorlással orvosolható csak, mással nem nagyon.

2013. márc. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
+ ha fejjel lefelé nincs tökéletes légzésed, akkor is felejtős az egész, előbb erősítened kell, hogy a kézenállás alapjáraton már menjen könnyedén percekig...
2013. márc. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

órát tegyél a kezeid közé és akkor látod az időt.

amúgy meg csináld minden nap a 2 percig tartást,hogy szokd a fejjel lefelé helyzetet.

ha ez nehéz,akkor a fejenállást.

1 hónap alatt tuti megszokod a fordított helyzetet és az így való légzést.

ha meg magas vérnyomásod,akkor szedjél rá gyógyszert,vizsgáltasd ki magad.

2013. márc. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :DD
2013. márc. 11. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!