Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek 35 perc tornazas...

Szerintetek 35 perc tornazas kb. hany kaloriat eget el?

Figyelt kérdés
Tudom h nem lehet pontosan megmondani, nem is erre kerlek titeket. Legyszi normalis valaszokat! Gimnaztikasztam, felules, labemeles, guggolas, nyujtas, ilyeneket csinaltam 35 percig. Meg sztem fogok ma tornazni, de ez kb. mennyit ert? Nagyjabol hany kcal az amit ezaltal buntetlenul ettem ma meg? Ti mennyit szoktatok tornazni, es hogy alapitjatok meg h hany kcalt egetett?

2013. márc. 14. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Google...? De megkönnyítem a dolgod:


[link]


Egyébként ha tényleg fogyni akarsz akkor nyomás egy terembe valami kardiógépre és tolj heti 5x1 órát. Azon van szenzor is, méri a pulzusod és a végén kidobja, hogy mennyit égettél el. Én 1 óra ellipszis trénerezéssel 750kcal körül szoktam.

2013. márc. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!