Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rubint Réka napi 20 perc...

Rubint Réka napi 20 perc önmagadért videójára való tornázás eltünteti, vagy legalábbis halványítja a narancsbőrt?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem mit ajánlotok még mellé/helyette? Nem vagyok kövér, csak a popsim és a combom nagyon csúnya narancsbőrös.

2013. jan. 18. 22:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
sok folyadek es egeszseges taplalkozas. a narancsbor nem a tornatol tunik el.
2013. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Jó sok elmélkedést.


Amíg akkora divatember tornájától vársz megoldást, mint a Ré addig eléggé el leszel tévedve.


Helyette normális edzés (na jó, inkább nem állítom hogy nem jó a Réka videó) és elsősorban: valóban normális, "egészséges" étkezés kell. És nem a 'sok joghurt (zsírszegény) meg pufirizs, győriédes és reggeli zab, estére jó sok TEJfehérjepor <3 ..

Hanem rendesen meg kell enni a zöldséget, húsokat, gyümölcsöt, és a divatos, fölösleges körítés ízesített olcsó szutykokat a hízóknak meghagyni.

2013. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hm... Eszméletlenül "hasznos" válaszokat kaptam, köszi :DDDD

Sok folyadékot iszok, és egészségesen étkezem, DE mivel ettől NEM tűnt el a narancsbőr, ezért gondoltam vmi tornára. Remélem, kapok valami használható választ is :D

2013. jan. 18. 22:39
 4/12 anonim válasza:
akkor nem csinalsz jol valamit. tenyleg nem a tornatol fugg :( kar, hogy nem erted.
2013. jan. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a véleményt, de többet nem kérek belőle :)
2013. jan. 18. 22:48
 6/12 anonim ***** válasza:

narancsbőr=magas testzsír

szálkásító diéta nélkül és napi 20perc kb 100calt elégető edzéssel egyértelműen nem fog csökkenni jelentősen a testzsírszázalék,tehát a válasz nem.

2013. jan. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

A kötekedés és az egó megy, de saját magadat korrigálni, abba összeomlana a világ?


Nem táplálkozol egészségesen, és ezt mutatja a narancsbőr is. Ha csak most jutottál odáig, hogy tornázni kéne, akkor eddig valószínű, hogy semmit nem tettél, csak az egészségesnek hazudott ételeket etted. De attól, hogy bizonygatják még sem a mekdonalds sem a győriédes, a zab, a pufirizs, a 0,000001% zsírtartalmú joghurt nem lesz egészséges, csak a zöldségekre, húsokra, gyümölcsökre lehet alapozni. Mégpedig ha ilyeneket eszel, akkor egészen biztos hogy nincs narancsbőröd.


Tehát lehet a válaszolókat kritizálni, de ha nem veszed észre a saját magad által elkövetett hibákat (táplálkozás) arról nem mi tehetünk, nem is a világ, és megoldódni sem fog.


RR helyett egy kis edzés. Ennyit tényleg tehetsz Önmagadért

http://www.youtube.com/watch?v=7BTxBF55Hjc&playnext=1&list=P..

2013. jan. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Személyes tapasztalatom szerint a mozgás nagyon is jó eszköz a narancsbőr eltüntetéséhez. Természetesen egészséges táplálkozás és megfelelő folyadákbevitel mellett. A célzott comb és popsi formáló gyakorlatok nagyon jók narancsbőr ellen. Mindegy, hogy mit csinálsz - Rubint Rékázol, lépcsőzöl, futsz, vagy bármi mást csinálsz, a narancsbőr eltűnik. Kiegészítésnek használhatsz narancsbőr elleni krémet/gélt/testápolót/szérumot.
2013. jan. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Az edzés az izmokat dolgoztatja meg.

A narancsbőr az izom feletti kötőszövet. Biztosan jó hatással van rá az izmok munkája.. :)

2013. jan. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
56%
Hiába pontozzátok le a Harcmuvest, akkor is igaza van... :) Nem merte gondolom kiírni, de a paleolit étrendre gondolt. Én nagyon sok mindentől szenvedtem a paleo előtt, narancsbőr, pattanás, pcos, stbstbstb, de minden problémám megszűnt és fogytam jó pár kilót. Én erre a folyamatra ráerősítettem masszázzsal is, ami babaolajból és tripleffectből állt és jó durva mozdulatokból, így már elértem a no narancsbőr állapotot. Le lehet pontozni, ez van.
2013. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!