Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kocka has 1 honapon belul?

Kocka has 1 honapon belul?

Figyelt kérdés
Nem vagyok zsiros, de izmom sincsen... szoval hiaba dietaznek nem lenne jobb mert eleve izomzatom nincsen... elkezdtem hasazni feluleseket csinalni es neha latok eredmenyt de aztan ha eszem valamit ami felfuj akkor utana napokig tok plottyedt mit csinalhatnek hogy 24 oraban tonusos maradjon a hasam es hogy minel gyorsabbanmegerosodjon a hasfalam es izmosodjon?
2013. márc. 13. 19:38
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
jaj:) 1 hónap alatt ne várj csodát:) Amúgy látni a képen a kockákat:), lányhoz képest szép eredmény.Bár vigyázz, nem mindenkinek tetszik, köztük nekem sem, de ez egyéni szoc. probléma:D
2013. márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nagyon szexi a hasid a kép alapján :)

Legalábbis nekem tetszik

2013. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Brandon41 ***** válasza:
1 hónapon belül te ne akarj kocka hasat, főleg úgy hogy ha még izmod sincs (az elmondásod szerint), vagy egy csoda eszköz úgy hívják hogy "haskerék" ha ezt használod akkor a has alsó és felső részét is megfolgoztatod, befogsz szarni tőle ha tényleg nincs izmod és eleget csinálsz belőle. De ha semmi 0 izmod nincs, akkor ne csak hasra kezdj el edzeni, hanem mindenhova.
2019. ápr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!