Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok, , alulra, , is...

Hogyan tudok, , alulra, , is kockahasat képezni?

Figyelt kérdés

A köldököm felett van 4 kocka, azok egyre jobban is látszanak, de a köldököm alatt nem nagyon akar fejlődni.

Milyen otthoni edzéssel tudok oda is kockákat képezni?



2013. márc. 12. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem lábemeléssel tudnád fejleszteni..


(Hanyatt fekszel és felemeled egyszer a bal, aztán a jobb lábad, vagy egyszerre..)

2013. márc. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A lábemelés jó, viszont a kockák száma genetika, van akinek csak 4 van.
2013. márc. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyi kb a testzsír% -od ?
2013. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

# 3

Őszintén? Semennyi.

2013. márc. 12. 17:05
 5/10 anonim ***** válasza:

1-2% azért biztos van...De az szó szerint nem is látszik...

Genetika is kell hozzá ! :)

2013. márc. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
semennyi testzsírral halott lennél, 3-4% nál pedig legyél akármilyen gyenge, látszania kell az izomnak, tehát még magasabb a testzsír százalékod..
2013. márc. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kockák száma genetika, de az hogy látszik-e az testzsírszázalék függő dolog:


[link]

2013. márc. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Természetesen ezt a semennyit úgy értem, hogy látszani nem látszik rajtam a zsír. :)
2013. márc. 12. 18:37
 9/10 anonim válasza:
én is a többiek válaszát adom csak nagyon figyelj arra h ne vidd túlzásba a lábemelést mert énmegjártam láégyéksérvem lett ezt most nem ijesztésnek szántam csak óvatosan nem kell túleröltetni ;D
2013. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia igaz amit írnak genetika részben nem mindenkinek van 8 kockája, de én nem panaszkodnék mert van akinek csupa ferde, vagy nem is bírja ki edzeni. De szeretnék tanácsot is adni én például nagyon szeretem a hasamat edzeni, ahhoz képest hogy már olyan 70% ban ki van dolgozva és még csak 17-vagyok. Ugyebár otthon edz esz? A tanácsom rakj 2DB széke olyan távolságban hogy közte te kényelmesen elférj, és nyújtót karral a lábadat nyújtsd fel vízszintes helyzetbe utána vissza, és ebből csinálj kb 10-15, közte tarts 1 perces pihit utána megint 10 vagy 15. Ezt csinál míg bírod aznap. A szünet 1 Héten 5×csináld meg és 2 napot pihentesd PL:Edzést HÉT KEDD SZER CSÜT PÉN Pihensz: SZOM VAS.

Tudok még egy edzést van egy víz szintes cső azon fel kapaszkodsz, és szint úgy nyújtót karral fel húzod a lábad, és eszt is PL:Edzést HÉT KEDD SZER CSÜT PÉN Pihensz: SZOM VAS. De ez a te döntésed, nekem bevált próbáld ki te is és ha fejlődsz akkor értesíts. Sok sikert hozzá. :D

2013. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!