Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 47kg boxoló lánytól jónak...

Ökölvívó kérdése:

47kg boxoló lánytól jónak számít ha 28kg 12-13belenyom?

Figyelt kérdés
Súlyzozni nem szoktam összel súlyzoztam 1hónapot. Most 8*7nyomtam bele és utánna néztem meg,hogy mennyit birok max belenyomni

2013. márc. 13. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem számít jónak, de neked úgyis lényegtelen, nem testépítőnek készülsz. Az erőt meg nem fekvenyomásba kell mérni.
2013. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát hallod én 40kg-ba nyomok bele ennyit és 78kg vagyok 183cm-el xD

és fiú, szal tuti nem néznél fel rám annyira ez alapján :D

2013. márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nemedhez, és súlyodhoz képest (mondjuk a magasságodról nem tettél említést) szerintem egész jó.


1#

És szerinted az ütéshez mi kell? Izom! Egy ütésnél, dolgozik a mellizom, tricepsz, bicepsz (bizonyos szintig a váll is). Ezek az izmok bizonyos szintig fejlődnek a rengeteg zsákolás közben is. De egy idő után, az izomzat megszokja az adott intenzitást, ezért szoktak bokszedzés mellett kondizni is, hogy megkapja a kellő terhelést ahhoz, hogy tovább fejlődjön az izom.

2013. márc. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: Az ütés fő erejét a derék adja. És bizonyos szintig dolgozik a váll is??? A deltaizmok az egyik legfontosabb izomcsoport az ütésnél, ez közvetíti a felsőtest és derék erejét a karba.
2013. márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
150cm vagyok
2013. márc. 17. 12:34
 6/7 A kérdező kommentje:
38,2% az izomtömegem az milyen értéknek számít
2013. márc. 17. 12:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia.


Azóta?

júl. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!