Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nem durva egy 13 lánytól?

Nem durva egy 13 lánytól?

Figyelt kérdés
6 éve kartézok és a fél osztály fél tőlem minden versenyen 1. helyezett vagyok nem gondoljátok hogy egy kicsit para a helyzet mert egy olyan fiu tetszik aki "elfut" ha felé megyek. Hogy tudnám meggyőzni hogy nem bántom??
2011. aug. 6. 21:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
nem ide jött volna hanem a párkapcsolatos részhez://
2011. aug. 6. 21:24
 2/15 anonim ***** válasza:
hehehehehe...én is karatézom csak az én helyzetem annyiban más hogy 15 és srác vagyok. Ez velem is így van hogy félnek tőlem a többiek csak néhány haverom van de ez engem nem zavar. úgysem vagyok nagyon haverkodós...na mindegy nem önéletrajzot kell írni...Hát hogy tudnád meggyőzni. egy olyan ember véleményét fogod hallani aki már érzi hogy egyedül fog megdögleni: ha el akar futni hagyd a fenébe. De ha nem és akár 5 percig is tudtok beszélgetni győzd meg hogy nem a supergirl vagy hanem egy átlagos valaki. ha ezután is menekül akkor igencsak reménytelen.
2011. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
mosolyogj rá,nézz rá kedvesen...satöbbi:) hívd oda magadhoz barátságos hangon, hogy beszélgessetek:D annyira csak nem lehetsz félelmetes. ha távolabb van és rádnéz, mosolyogj, és integess neki..meg ilyenek.:d
2011. aug. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
az előttem levőnek meg. baazzz hogy mondhatsz olyat TIZENÖT évesen h egyedül fogsz megdögleni? még épphogy lepotyogott a tojáshéj a seggedről ember.....:D
2011. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem elég volt ennyi hogy megismerjem magam. kibírhatatlan alak vagyok. ha ismernél így gondolnád.
2011. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
fogsz még változni. nem is kicsit. énis így voltam
2011. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
hehe. változni. én nem azért vagyok olyan amilyen mert ez divat vagy valami...én nem egy köcsög emós vagyok vagy egy friss öngyilkosjelölt. nem hiszem hogy egyhamar én megváltoznék.
2011. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
törd el a lábát, akkor nem tud elfutni...
2011. aug. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 dirtboy ***** válasza:
a viselkedéseddel lehet valami probléma,az hogy valaki jól karatézik attól még nem kéne hogy meg ijedjenek azok akik ismernek.Az én haverjaim vagy aki engem ismer akkor sem szaladna el ha egy AK-47 esel mennék feléjük,hiszen ismernek.
2011. aug. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, szerintem ez nem normális dolog. Pláne ha azt figyelembe vesszük hogy éles harcba a karate kutyaszart nem ér.
2011. aug. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!