Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzek otthon de vékony vagyok...

Medin kérdése:

Edzek otthon de vékony vagyok és hízni szeretnék de nem megy, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok nem tudom jó helyre írtam-e de az lenne a gondom hogy hízni szeretnék mert így nehéz az edzés de valamiért nem jön össze lehet hogy keveset eszek vagy ilyen a fajtám de nem tudnátok segíteni, mit tegyek hogy hízni tudjak?

179cm vagyok és 64kg az edzést úgy értem hogy néha futok, itthon egykezes súlyzózás,hamarosan kétkezes is és fekpadom is lesz meg egy kondigépem is van meg hasra is gyúrók! De szerintem a 64kg ehhez nem jó ha jól gondolom mert így nem tud mi fejlődni ugye? Kérlek segítsetek mit csináljak...köszönöm szépen előre is!


2013. márc. 7. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy jó edzéstervre és egy jó étrendre van szükséged. Ezeket egy-két mondatban nem tudom ismertetni.
2013. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Edzéstervem szerintem megvan de lehet hogy az se a legjobb mert mindig ugyan azokat csinálom :O de egy étrendet tudnál küldeni hogy körülbelül milyennek kéne lenni?
2013. márc. 7. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyél többet.
2013. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nézz rá a bodybuilder.hu-ra
2013. márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Frontosa ***** válasza:

Neked a napi makrotápanyag beviteled tömegeléshez megközelítőleg 150 gramm fehérje és kb. 300 gramm szénhidrát. Ha nem fejlődsz akkor növeld a ch-t, ha nagyon zsírosodsz akkor meg legyen kevesebb, ezt majd látod.

Az ételek tápanyagtartalmát megtudod ha beírod google-ba, hogy kalóriatáblázat vagy tápanyagtáblázat.

Fehérjét jó lenne sovány husokból, tojásból, sovány túróból összehozni.

Olvass sokat, pl. sárga kapszula tökéletes (google, letölhető).

Üdv,

2013. márc. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt már nagyjából megértettem már csak az lenne a kérdés hogy mennyi az ideális testsúly 179cm-nél :DD
2013. márc. 10. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!