Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az normalis hogy az új ad*idas...

Az normalis hogy az új ad*idas futocipöbe faj a talpam? lehet csak meg kell szokjam?

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen cipő. Mert ugye a futócipő esetében nem mindegy, hogy terepre vagy sima talajra vetted, túlsúlyos vagy, vagy sem, neutrális, pronáló vagy szupináló a lábad, és hogy elég nagy-e, mert ugye futócipőből kb 1 számmal nagyobb kell. Gondolom, amikor megvetted, akkor a lábadra megfelelő cipőt vettél, mert ha igen, akkor gond, hogy fáj a lábad. Ha csak megvetted a menőnek tűnő csiriviri cipőt, akkor most vagy a szívóágon. Mellesleg a futócipők esetében nem az Adidas házatáján érdemes keresgélni...
2013. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen egy számmal nagyobb , azért ez a marka, mert ezt kaptam 50 euróért, többet nem engedhetek meg magamnak , én is inkább vettem volna asics -ot :) hat városi futásra vettem és arra is használom , de mikor felvettem csak a lakasba hogy szokjam , egy fel óra után az egész lábfejem fájt. csillivilli? szemet sem , nem is álmodoztam hatalma fehér futócipőről , sőt épp vásárlás előtt siránkoztam hogy miért kell mindegyiknek rondának lenni.
2013. márc. 6. 21:02
 3/5 A kérdező kommentje:
a labam szupináló
2013. márc. 6. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyu! Félő, hogy alkalmatlan cipőt vettél. Gondolom azért még megpróbálod egy párszor. Lehet, hogy alkalmazkodik a cipő is egy kicsit a lábadhoz és nem lesz nagy gáz... Legyen vele szerencséd!
2013. márc. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már 5 km lesetaltam benne , van még esély arr a hogy visszavesziik. jol megneztem és erősa belső oldala a talpnak szoval neutr. lábra van , b*a*szki
2013. márc. 7. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!