Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szuperszett. Edzhetek így...

Szuperszett. Edzhetek így minden héten?

Figyelt kérdés

Pl. melledzésem: 45° fekvenyomás,30° fekvenyomás,egyenes padon fekvenyomás,negatív fekvenyomás,tárogatás egyenes padon,áthúzás.Mindenből 3×12 megy.


Tegnap és ma is edzettem így,persze más-más izomcsoportra.Nagyon bejön ez az edzésmódszer.Lehetséges minden héten,vagy úgy nincs elég pihenő?


2013. márc. 5. 18:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagyis..összetett sorozat.
2013. márc. 5. 18:51
 2/6 anonim ***** válasza:
én szerintem semmi baj nincs vele öszintén, én ha tudok óriás szettekben edzek. De majd jönnek hogy túledzés, és lehet hogy az is de én egyszerüen utálok tétlenül ülni egy gyakorlat után :/ megyek csinálom a kövit
2013. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Túl sok a gyakorlat. 30 fok+egyenes+tárogatás+áthúzás pl elég. A szuperszettet úgy érted, hogy polihenés alatt egy másik izomcsoportot edzel? Mindig ne legyen így, túlhajtod magad, kevésbé tudsz koncentrálni stb. Ha nincs sok idôd akkor mehet, állandóan szvsz nem jó. De ahogy érzed
2013. márc. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Legalább nem beszélgetsz 2 sorozat között fél órát. :D


Egy héten egy izomcsoportot egyszer edzek az lemaradt.Nem,egy izomcsoportra megy,eltérő gyakorlatok pihenés nélkül.Időm van,csak az intenzitás miatt edzenék így.

2013. márc. 5. 19:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Az hogy pihensz nem= a beszélgetéssel. Csinálhatod úgy de szvsz fölöslegesen terheled magad.
2013. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szeretem ezt az összetett sorozatot.

Én így csináltam: heti 4 edzés, mondjuk így:

hétfő: felső test (váll, hát, mell, bicepsz, tricepsz stb)

kedd: alsó test (has, hát, comb, vádli stb)

szerda: pihi

csüt: felső test megint

péntek: alsó test megint

szomb+vas: pihenő


Szerintem nincs baj az ilyen összetettel, csak jól kell csinálni, nem elkapkodni, amúgy egy tök jó megmozgató tréning.

2013. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!