Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A FUTÁS segít a picit lógó,...

A FUTÁS segít a picit lógó, kifogyott bőr ellen?

Figyelt kérdés

Vékony testalkatú vagyok,nem vészes a bőrfelesleg


84kg-ról lefogytam 76kg-ra

Kockás hasam van ha befeszítem de ha lehajolok vagy ülök felgyülemlik a kifogyott bőr.


Kérdésem,hogy a futás segít helyrehozni és csökkenteni a felgyülemlett kifogyott bőrt ?


Nem vagyok dagadt meg nem látszik csak én rosszul érzem magam mert olyan mintha zsíros lenne a hasam és hamarosan jön a nyár,nem akarom,hogy legyen rajtam :)

Kockás,szikár hasat akarok/szeretnék


187cm/76kg


2013. márc. 4. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mutass már egy képet légyszíves, mert erős a gyanúm, hogy ezzel a magassággal/súllyal ha nem edzettél előtte keményen akkor még zsíros vagy és nem a bőröd lóg. A bőr egy papírvékony dolog, ha nincs alatta zsír.
2013. márc. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ez a testem.:

[link]


És most ebből a kevésből fogytam ki ...

hasamnál,mellkasom alatt is kihúzható a bőr :(

És esztétikátlan,én örülnék neki ha zsír lenne mert azt könnyen letudnám adni futással de tényleg nem zsír mert alig eszem és mozgok mindig :( lefogytam 8 kg-ot :(

2013. márc. 4. 23:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig van még ott zsír is. Nem sok, de van. 8kg fogyástól (ha csak nem 1 hónap alatt történt) nem kéne a bőrnek megnyúlni. Striák/csíkok látszanak valahol a bőrödön? Főleg oldalt szoktak jelentkezni derék környékén. Ilyenekre gondolok:

[link]

[link]

[link]


Ezen a képen a hasad feszítve van egyébként?

Amúgy a bőr megnyúlásától nem kell betojni még ilyen fiatalon, mert gyorsan regenerálódik, max fél vagy egy év talán. Gondolom még nem vagy 20 sem.

2013. márc. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok és nincs feszítve semmim .


Nincsenek ilyen bőrrepedések rajtam hála isten.


De már nem edzettem jó ideje semmit,maximum hegyi kerékpár de az kevés és ugyan ha egyenesen állok akkor nem feltűnő de én parázok az időskori elhízástól és meg akarok tenni mindent,hogy ne hízzak el :)

Apa ebben a korban 65 kg volt és most 50 évesen 125 kg :)

Na én ezt meg akarom gátolni

2013. márc. 4. 23:50
 5/6 A kérdező kommentje:
ha kondiznék durván 90 kg-os izomállat lennék szálkásba mert olyan a genetikám de mivel a tinicsajok jobb szeretik az ilyen vékony pasikat meg én is jobban érzem úgy magam ezért elsősorban nem a tömegelés a cél hanem a szikárság,sokan mondják,hogy edzek,hízzak de én nem akarok,jó nekem a 75 kg ,mondjuk a 80 kg az ideálisabb lenne :) de annál több egyenlőre nem akarok lenni mert 80 kg izomba az már jó és esztétikus
2013. márc. 4. 23:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem nem baj, ha kicsit bezsírosodsz tömegelésnél, aztán meg majd leszálkásítasz. A lányok többségének valóban a szálkás fazon jön be, de nem baj az, ha van ott izomtömeg is. Naturálban úgysem leszel soha hegyomlás méretű izomállat. Én is most jól betömegeltem fél év alatt 92 kilóra (175 vagyok) és most indul a szálkásítás nyárra.


Visszatérve a bőrödre, szerintem az nincs megnyúlva, szimplán zsíros vagy még, hidd el. Nem látok rajtad egy eret sem. Persze ez is genetika kérdése, de a bicepszen általában már kirajzolódik alacsony testzsírnál 1-2 ér, ha meg rommá vagy szálkásodva akkor a hasad alja is eres már. De nem javasolnám, hogy tovább diétázz, mert nagyon vékony leszel.

2013. márc. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!