Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valakinek aki ezt az edzést...

Valakinek aki ezt az edzést (Fegyencedzés) csinálja valamilyen ötlet, észrevétel?

Figyelt kérdés
15 éves srác vagyok 1 éve edzel és 2 hónapja csinálom a fegyencedzést, 85 kg vagyok. A húzódzkodás sorozat második lépését 3 hete csinálom de még az 1x10 sem megy. Tudom hogy -10kg-mal jobban menne de nem akarok leadni a súlyomból. Ha van valakinek valamilyen meglátása hogy menne jobban az írja már le. Előre is kösz!

2013. márc. 4. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

és sietsz valahova,vagy miért zavar a 3 hét?

egy héten csinálhatod 2-3x is ezt a gyakorlatot.

túlsúllyal nyugodtan rendezkedj be rá,alsó hangon fél évre.

amúgy egyik nap csináld a vízszintest,két nap múlva meg a fél húzódzkodást,hogy haladj is.

2013. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lulu77 ***** válasza:
Milyen magas vagy a 85 kilódhoz? Meg mennyire izom az a 85 kiló? Súlyfelesleggel ugyanis nem fogsz tudni nagyon haladni húzódzkodásban, és egy idő után már nem is tudsz továbblépni.. És ez az összes többi lépésnél így van. Persze a te döntésed, csináld ahogy jónak látod. Viszont szintén csak azt tudom tanácsolni, hogy légy türelmes, idővel javulni fog.. És csinálhatod heti 2-3-szor is akár, úgy hamarabb erősödsz.
2013. márc. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Először is köszi mind2-töknek a választ. Az az igazság hogy heti 2x edzek.. és amúgy 177 cm vagyok és kb 80% izom a többi felesleg.. de szerintem leadok egy kicsit... de ha van még valami tanácsotok azt szívesen meghallgatom :) és egyébként én is azt mondom hogy " hamar munka, hanyag munka "
2013. márc. 5. 16:26
 4/4 lulu77 ***** válasza:
Én 176 vagyok és 72 kiló, kb 10% alatt van a testzsírom, úgyhogy tapasztalatból mondhatom, hogy sokkal könnyebb így kivitelezni a gyakorlatokat, és fejlődni is. Privátba küldök képet is ha akarod, hogy én meddig fejlődtem 1,5 év saját testsúlyos edzés alatt. Tanácsnak tényleg csak annyit tudok mondani az előbbi mellett, hogy ne fogyjon el a türelmed! Lehet hogy lassú lesz a fejlődés, de akkor is fejlődsz.. Sietned nem kell sehova, szóval csak szabályosan mindent! Ha meg egy kicsit odafigyelsz jobban a kajára, és ledobsz pár kilót, akkor lényegesen könnyebb lesz minden, majd tapasztalod is.. :) Ha pedig van valami egyéb kérdésed Fegyenccel vagy edzéssel kapcsolatban írj nyugodtan, szívesen segítek ha tudok! :)
2013. márc. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!