Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit szedjek? Mit ajánlotok?

Mit szedjek? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kezdő testépítő vagyok, egy éve kezdtem el úgy, hogy mellette versenyszerűen focizok. Most hogy téli szünet volt a fociban, csak gyúrtam. Mostanra felszedtem 8kiló izmot, jó genetikám van, nem szteroidoztam. Csak táplálékkiegészítők és vitaminok. Az a baj, hogy a felkészülési meccseken is észrevettem, hogy az első félidő vége fele már, elkezd orbitális módon görcsölni a vádlim. Ez vlszeg azért lehet, mert nem bírják el a testem a lábaim. Jövőhéten már bajnoki van, de nem akarom, hogy fél óra után lecseréljenek,csak mert nem bírok rendesen mozogni, holott futni bírnék. Mivel balközéppályás vagyok sokat sprinetelek, de egy hirtelen megindulás és megkell állnom mert begörcsölök. Borzasztó ez a szívemnek, mert imádok focizni. Magnézium pezsgőtabletta kevés...
2013. márc. 4. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Lábra nem edzel? Egyébként kéne aerob/cardio edzés is végezni neked, hogy az állóképességed növelni tudd, ez a foci miatt lenne fontos természetesen, nem az izomépítést szolgálja.
2013. márc. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Osynho ***** válasza:

Egy téli szünet alatt 8kg színtiszta izom? Te egy genetikai csoda lehetsz. :D


A vádlid görcsölése lehet simán a foci kihagyásából eredő állóképesség csökkenés is. És igen, lábra is kellene edzeni + CaMg-t szedhetsz görcsölés ellen.

2013. márc. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát jött egy kis zsír is, de sokan hiszik, hogy szúrtam magam...
2013. márc. 4. 13:24
 4/6 Osynho ***** válasza:
A társadalom jó része a "porokat" is koxnak tartja, pl fehérje, szőlőcukor. Az, hogy naponta használnak lisztet, ami ugyanúgy por, az nem zavarja meg őket a markáns véleményalkotásban... Nem kell velük foglalkozni.
2013. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én tudom ám mit szedtél...

egy csapattárs

2013. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
gyapotot
2013. márc. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!