Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » KREATIN? Randy Orton mivel...

Csaba257 kérdése:

KREATIN? Randy Orton mivel gyurta ki magat koxolta vagy kreatinal? Nekik hogy hogy nincs bajak a koxtol? Es en ha szednek 20 darabot mi lenne. Nem szedek kreatint szedem 900 darabom van es meg 3 killo por. Mivel gyurt?

Figyelt kérdés

PLd 300 darab eleg 3 kilora es 600 darabot belehet magara venni, vagy kell venni port sovany vagyok [link]

Kreatintol fog latszani. Es ha abahagyom a kreatint es a port akkor mit kell csinaljak kikel potoljam azt a napi kajat?es miutan abahagyom most nekifogok ugy aprilisig majus kozepejejig es ha abahagyom masfel honapot hogy tanuljk a vizsgara es majd nekifogok ujra a sujzasal kreatint nelkul egesz vakacioba szeptemberig ha abahagyom elmegy az izom a mi volt



2013. márc. 2. 22:13
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
ok reggel megiszok ugy 0,25 tejet es vajaskenyeret a kreatin hetfon jon meg azert kerdem hogyu szedjem csillamfasznaci menyit naponta reggel hany darabot es hogy
2013. márc. 2. 22:35
 12/26 A kérdező kommentje:
delbe hazajovok a sulibol nekifogok sujozni a kreatin kell edzes elot na akkor vegzk 1 ora allat es azutan megint kreatin es raja 1 orara ehetek es estere pedig nem tok sokat enni hust szoktam este csak margarinos kenyeret tok enni de ha mondjatok mit egyek azt veszek
2013. márc. 2. 22:37
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
hagyjad mar azt a ku*va kreatint meg a feherje port faszom ink add nekem tobbet erne hogyha megetetnem a kertitomban uszkalo halakkal. ne "gyurj" minden nap hasra, foleg ne ennyi ismetlesszammal, inkabb csinalj labemelest, az nehezebb, es 2 naponta, legyen minden heten min. 1 piheno nap...stb. majd ha ramirsz akkor holnap meg irkalok csak most tudod dika telorol vagyok fent.
2013. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
xdd
2013. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Tuti fake a kérdés, ennyire értetlen nem lehet értetlen a csávó.

2013. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
ink vegyel a kreatinpenzedbol turot meg zabpelyhet, zabpelyhet reggel, turot este, meg vegyel tojast edzes utanra ( ne egyel meg belole 900-at, es ne egyel minden nap sargajat.nah de mosma tovabballok, ha privit ramirsz holnap meg irok.
2013. márc. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
nem erted akarok szedni kreatint menyit kell reggel sujzas ellot es utan ezt irjatok le nekem es tobbet ne irjatok es reggel hany tabletta es azutan vegyem be a port rogton es ra menyi idore ehetek normal kajat
2013. márc. 2. 22:42
 18/26 anonim ***** válasza:
takarodjál le oda ahol vetted ott értetlenkedj aki eladta biztos lesz türelme is hogy elmagyarázza mit hogy kell..
2013. márc. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
csak trollkodik itt a srác, van olyan kérdés ahol már tapasztalt kreatin használónak állítja be magát, aki már "megbánta hogy szedett ilyen szarokat"... az összes többi kérdésében meg ezzel a 300db tabival jön... ha meg értelmes választ adsz neki akkor ír egy csomó totálisan értelmetlen privit, és hiába adsz neki tanácsot elbeszél melletted... mert egy idióta unatkozó troll..
2013. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
ot 300 van de 600 akarok ezek szerintem nem szarok es en csak anyit kertem toletek napi menyit kell szedni reggel ... utolso valaszolo
2013. márc. 2. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!