Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy sportolhatnék úgy, hogy...

Hogy sportolhatnék úgy, hogy ne izmosodjak? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok, de azért fontosnak tarom a mozgást. Viszont a legkisebb izommunka is meglátszik rajtam, főleg a karomon és a combomon.
2013. márc. 2. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Az elején mindenkin meglátszik, akkor még könnyen jön az izom. Aztán majd megáll, én max 5 ismétlést csinálok, olyan az 1 ismétléses maximum 70-80%-val. ez elvileg nem az izomépitésére, hanem erőfejlesztésre van. Van még a saját testsúlyos edzés, de az elején ott is izmosodni fogsz.
2013. márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, te nagyon-nagyon buta vagy!
2013. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 lee12 ***** válasza:

nem buta, van ismerősőm aki egész nap a gép előtt döglik, zabálja a chipset aztán mégis olyan bicepsze van amit be se tudok nyomni olyan kemény

ritka nagy áldás az ilyen genetika

2013. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Eleve ha nagyon vékony vagy, nem lehetsz izmos semennyire, és az a "nagy" változás, amit látni vélsz, valszeg a kisebb vérbőség eredménye, ami abszolútértékben nem nagy, de a nagyon vékonyhoz képest százalékosan már lehet.

És tényleg buta vagy, miért akarsz nagyon vékony maradni?

2013. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi az olyan szörnyű az izmokban?
2013. márc. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és legyetek szívesek, ne butázzatok le, mert nem láttok engem. Szerintem semmi baj nincs azzal, ha valaki szeret vékony lenni és igenis lehetek izmos annak ellenére, hogy vékony vagyok, persze nem úgy, mint a testépítők, de azért látszik. Az elsőnek köszönöm szépen! :)
2013. márc. 3. 17:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor bizonyíts, hadd lássunk :P
2013. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hahaha! Akkor gyere ide! :)
2013. márc. 4. 18:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Hun vagy?
2013. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!