Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, mit sportolhatnék?

Mit tegyek, mit sportolhatnék?

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy elég vékony vagyok. Szeretek mozogni, de a labdajátékokban nem vagyok valami ügyes, ezért az ilyen jellegű edzések szóba se jöhetnek. Mivel, hogy nyár van szeretnék netről nézett vidóval fitneszezni, de anyukám nem engedi, mert hogy az fogyaszt és már így is vékony vagyok stb... Kocogni is szeretnék, de mivel meleg van csak este lehetne akkor meg nem engednek egyedül, a környékünkön meg nem lakik senki aki korombeli és jóba vagyok vele. Ötletek, hogy mit tehetnék? köszi előre is :)


(14L)


2012. aug. 10. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ritmikus sportgimnasztika
2012. aug. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hol tudnék ilyet szegeden?
2012. aug. 10. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:
hány kg vagy? amugy konditerembe mehetnél egy kis izmot magadra pakolnál vagy ha nem is nem lennél vékony,de ne gondold azt kileszel gyúrva 1 hét alatt
2012. aug. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Próbáltam keresni szegeden sportgimnasztikára valami helyet (neten), én is itt lakok, én reggelente szoktam futni, 7-8 között, akkor még talán el is viselhető a meleg és fel is tudok valamennyire kelni így nyáron ...:)

A sportgimnasztika lehet jó ötlet, csak szegeden helyet nem találtam.. első nekifutásra ez jött be: [link]


Ha találok még valamit (engem is érdekel, hátha valahol oktatnak szegeden is:/) akkor belinkelem (vagy privátban) :)

(Diákolimpián láttam sportgimnasztika indulókat szegedről, szóval csak van valahol ...) 14/L

2012. aug. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

uccsó előtti: a kilóimról nem nyilatkoznék ha nem baj :D nem vagyok kórosan sovány de vékony vagyok és viszonylag magas is. a kilóm azért nem lényeges mert örökletesen nehezek a csontjaim. egyébként köszi a választ

uccsó: nem gáz egyedül futni? én a belvárosban lakok. igencsak megbámulnának. habár végül is mért baj az? mért titkolnám, h egészségesen akarok élni? csakhát egyedül nem olyan nagy élvezet és korombeli nem lakik a közelbe. barátnőim is mind messze laknak :( ja és neked is köszi :)

2012. aug. 11. 20:55
 6/6 anonim válasza:

4. vagyok.

Igazad van, mármint a Mars térnél nem kezdek el futni, de ha úgy vagy felöltözve (nem farmernadrág, hanem melegítő, rövidnadrág, edzőcipő:)), akkor azért látják hogy nem a láthatatlan barátod elől futsz. Belvároshoz közel lakok én is, én ilyen parkos - családiházas környéken szoktam futni pár panel között. Városban volt hogy barátnőmmel futottam, de ahhoz kimentem a Ligetbe, és ott nem néznek hülyének, hídon sok futót szoktam látni hogy visszafele futnak:)

2012. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!