Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportolhatnék? :/

Mit sportolhatnék? :/

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy még 2 hónapot vagyok az országban, és szeretnék ezalatt mozogni egy kicsit, mert mostanság eléggé eltunyultam. Olyan sportot keresek, amit nyugodtan abba tudok hagyni 2 hónap után, és amire szívesen el tudok járni. Nagyon szeretek táncolni, régen sokat jártam, de abbahagytam, mert nagyon sokan jártak, zsúfolt volt, és ráadásul sokkal jobbak voltak nálam. :( Szeretnék újra lovagolni, de anyukám nem engedi, mert hogy "veszélyes" és túl messzire kell hozzá kijárni.

Esetleg még szívesen squashoznék, de az elég drága bérelni ütőt, cipőt..pályát...

Segítsetek:(


2011. márc. 1. 19:05
 1/4 A kérdező kommentje:
jah és 16 éves vagyok:)
2011. márc. 1. 19:07
 2/4 anonim válasza:

Szia!:)

Én neked a Zumba-t ajánlom.Akár azt is mondhatnám,hogy latin-aerobic!:)Pörgős,latinos zenére(felpezsdülsz tőle) ütemes gyakorlatok,megmozgat,de nem szedál le.Abbahagyhatod két hónap után teljesen nyugodtan.Nincsenek "szintek",amiért fája a fejed,hogy "pedig már nemsokára haladó lehette volna".Lényeg,nézd meg az oldalt!:


[link]



Remélem megtetszik,nekem nagyon bejött!(L/15)

2011. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ és a linket is :) Te ide jársz?
2011. márc. 1. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaja, én is a zumbát mondtam volna csak a kérdést elolvasva is.
2011. márc. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!