Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Popsitréning. Kicsi, nagy?

Popsitréning. Kicsi, nagy?

Figyelt kérdés
szóval nekem nincs nagy fenekem, kissé lapos, bár szerintem nem vészes. szeretném ha kerekebb és formásabb lenne. már egy ideje csinálok popsiformáló gyakorlatokat (Rubint Rékát, és még sok félét próbáltam). Eddig nem látványos az eredmény. Csajok, van aki jártas ebben a témában? Milyen eredményekre számítsak? És fiúk, nektek milyen 'fenekű' csajok jönnek be? kicsi, nagy? vízválasztó lehet egy fenék? 16/L
2013. febr. 26. 20:43
 1/4 anonim válasza:
Kép?
2013. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A videós lötyik nemigen alkalmasak izomnövelésre (az izom adja a formát), ezt tapasztaltad is. Megfelelő étrend is kell hozzá, de legalábbis sok fehérje, és azért "sok" szénhidrát, azaz ne fogyókúrázz!

Gyakorlatok: guggolás, kitörés, lehetőleg súlyterheléssel.


http://www.youtube.com/watch?v=sV0sUYsSxEE


Nekem speciel az izmos, nagyobb fenék jön be, mint pl. a videóban (de az annyira leg-leg-leg, hogy azért átlagemberi szinten nem találkozni olyannal, szóval csak megközelítőleg olyasmi), de nem valószínű, hogy mi járni fogunk, tehát nem valami mérvadó a véleményem :D Ahány ember, annyi ízlés, de azért általánosságban elmondható, hogy a szép kerek fenék ellen nem sokaknak van kifogásuk, a kerekség meg az izomtól van.


Persze minden párkapcsolat alapja a személyiség, egy fenék nem létkérdés. Ellenben a személyiség egyik fontos eleme a fejlődőkészség, a jobbra való törekvés (de ez az egész életre igaz), ha megállsz egy alacsony szinten, hogy fogadjanak el így, akkor nem fognak, max egy hasonló igénytelen fiú. Nem kell tökéletesnek lenni, de ha küzdesz, hogy az legyél (sose fogod elérni), szignifikánsan jobb lesz az életed.

2013. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) igen, általában túlságosan is a tökéletességre törekszem.. a guggolós kitörős gyakorlatot már csináltam , de eddig csak súlyzó nélkül. fogyókúráról szó sincs, tudom, hogy kevés olyan fiú/férfi van akinek a nagyon vékony lányok jönnek be, én inkább az alakformálásra törekszem. Ha már itt tartunk: ti melyiket választanátok?: egy duci csaj nagy fenékkel és mellekkel, vagy egy vékonyabb csaj közepes mellekkel , közepes/lapos fenékkel
2013. febr. 26. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Az átlagos alakú csaj tetszene.

És mint előttem leírták,a guggolás,kitörés a legjobb gyakorlat erre.

17/F

2013. febr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!