Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Le fog menni a mellem?

Le fog menni a mellem?

Figyelt kérdés

Heti2-szer járok kondiba.Elég keményen edzek;2-2;5órát.Alapból nagyon kicsi cicim van;így még az is le fog menni?:SS

17/lány



2013. febr. 1. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudni. Nagyon sok mindentől függ. (testalkat, testfelépítés, csontozat, testzsír, genetika, étrend, sorolhatnám)
2013. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogysz, akkor onnan is fogysz, ill. fogyhatsz, mivel genetika is.

Itt egy jó cikk:

[link]

2013. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen://
2013. febr. 1. 20:35
 4/8 A kérdező kommentje:
Esetleg ha számít: 56 kg, 175cm vagyok és anyukám ágáról mindenkinek pont jó melle van:))Nekem fog még nőni a cicim?
2013. febr. 1. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem alapból kicsi volt.viszont mióta tömegelek illetve mellre is csinálok súlyzós gyakorlatokat ,így sokkal szebb lett,kerekebb feszesebb..sose hittem h valaha nekem is lesznek formás melleim:D szóval nem feltétlen kell emiatt aggódnod
2013. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 poiu ***** válasza:
Vszínűleg nem fog nőni, de ez azon is múlik, hogy hány évesen kezdtél menstruálni. A gyúrástól nem fog csökkeni, hajrá, gudlak.
2013. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 poiu ***** válasza:
* valószínűleg FOG nőni.
2013. febr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem:))

13-14 évesen kezdtem menstruálni

Köszönöm a válaszokat:DD

2013. febr. 2. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!