Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kockás hasat szeretnék. Ez...

Kockás hasat szeretnék. Ez így jó? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval...Kockás hasat szeretnék.

12 éves fiú vagyok

170 centi magas

Hasamról egy kép,hogy könnyebben megtudjátok mondani,mit kell csinálnom.:

[link]

igen...ez a has...szégyen... És ezt szeretném átalakítani valmi formássá.Konditerembe 12 évesen nem szeretnék még menni,szóval inkább olyan dolgokat írjatok,amiket itthon is megtudok csinálni.Pl.:hasprést(50 et),lábemelést(25-30 at),felülést(50-100 között..attól függ mennyi energiám van:) ) csinálok napi szinten.Ezeket a gyakorlatokat 1 hónapja kezdtem.Szóval,ez így jó,vagy esetleg valami más ötlet?

Ne linkeljetek légyszi,hanem érhetően írjátok le.Köszönöm


2013. febr. 25. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Én csak haspréseket és felüléseket csinálok amikor annak van a napja. Előbbiből kb. 350-400, utóbbiból fele annyi.
2013. febr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És kockás a hasad?
2013. febr. 25. 09:54
 3/10 anonim ***** válasza:

Testzsírszázalékod rendben van, tehát ha izmot pakolsz fel, akkor látszani is fog, viszont 20 feletti ismétlésszámmal inkább az állóképességed fog nőni, a kockáid csak nagyon kis mértékben.


8-12 ismétlés között végezd az említett gyakorlataidat úgy, hogy az utolsót csak éppen bírd megcsinálni szabályosan. A terhelésről neked kell gondoskodnod, pl hasprésnél sokan szorítanak súlyt a tarkójukhoz. Ha lassítod a gyakorlatokat, akkor már könnyebben kifárad az izmod ezen a kis ismétléstartomány alatt.


Ha csak hasra gyúrsz, akkor nem szükséges neked a teljes testre vonatkozó tömegnövelői étrend, de igyekezz sok fehérjét enni.

2013. febr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
kicsi vagy még a kockás hashoz.
2013. febr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mulder614 válasza:

Én mondjuk pár hét alatt kockásítottam ki. Sovány alkat vagyok. Könnyen ment nagyon.



[link]


[link]

2013. febr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

10:18 köszönöm szépen.És így mennyi idő lesz mire látszani fog?

Mulder,te miket csináltál hogy ilyen lett a hasad?

2013. febr. 25. 11:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Szívesen. Nehéz megmondani, hogy mikor fog látszódni, hiszen ez sokmindennek a függvénye: genetika, táplálkozás, edzés, pihenés stb.


Ha keményen edzel és rendesen kajálsz, akkor szerintem 1-2 hónapnál nem kell több, hogy jól látható legyen az eredmény.

2013. febr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem.És azt a 8-12 ismétlést azt egyhuzamban értetted?Mivel én most csináltam,és csak 3 ismétlésig jutottam el.Így is oxigénsátor kellet,meg egy daru amivel lábraállítottak :D
2013. febr. 25. 12:41
 9/10 Mulder614 válasza:
2013. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
waa köszönöm.Ez a videó sokat segít:D
2013. febr. 25. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!