Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzéshez való dolgok rendezése...

Edzéshez való dolgok rendezése? -.

Figyelt kérdés
Sziasztok, 17/f vagyok. 67kg. Edzeni már edzettem már régebben is, de akkor csak fehérjét szedtem (ekkor a maxom 80kg volt fekvenyomásban-itt már a 84 sok volt). 2hónapig boxoltam, de rájöttem, hogy nem az én világom. Ez idő alatt nem kondiztam (és a 84kg, nem sok hijján de majdnem kiment, amin egészen meglepődtem, azt hittem eléggé visszaestem). Van 1kg 100% Whey proteinem, 4kg Power Proteinem, Ca+Mg, és fél doboz Mega Daily one. Illetve 160szem Creatin pH-x. Ahogy elterveztem: Reggel felkeléskor 20-25g power p. Edzés után: 2kapszula creatin, edzés után whey pro 30g+50g dextróz+3kapszula creatin, este lefekvés előtt: ca+mg illetve 20-25g Power p. +Mega d.one 2szem. Ez így elegendő lenne? vagy valamit kombináljak még mellé?? Többen ajánlották a kreatin mellé az Acid Killer-t, illetve pluszba még a Ginkgo Biloba(értágító hatású) készítményt. Köszönöm a rendes válaszokat, ami segítő szándékú, oda megy a pacsi!
2013. febr. 20. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem teljesen jó, inkább a következőképp próbálnám meg:


Reggel mehet a Power Protein, edzés után jó a whey pro gyors ch-val, este is mehet fehérje, de a multivitamint reggel vedd be szerintem, hogy egész napra ellása a szervezetet.


A kapszulás kreatint szerintem cseréld le normális monohidrátra, és azzal nyomj egy kúrát.


PowerProteint ha elfogy, akkor nomális tejsavóproteinre cseréld, a szója miatt nem a legjobb.

2013. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biotech-től vettem monohidrátot, 500g-osat. De nálam nem nagyon dobott sokat. Pedig mindent papírforma szerint csináltam. Ezért gondoltam, kipróbálom a ph-xet
2013. febr. 20. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából csak annyi a baj a kapszulással, hogy abszolút gazdaságtalan.

Ha a monohidrát nem hatott, annak több oka is lehet:

-étrend rendben volt/van-e?

-megfelelő folyadékbeviteled van-e?

Van akinek különben valóban nem nagyon használ a monohidrát, ez esetben megpróbálnék egy kreatin akg-t, vagy egy CreaBombot mondjuk.

2013. febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A folyadékbevitelem 3.5-4l közt volt napi szinten.

Rendesen kúraszerűen használtam, feltöltés, szintentartás.

Az étrendben pedig nem akarok hazudni, az nem volt egy minta étrend, de azt sajnos nem tudom biztosítani. Próbálom szelektálni, mit eszek mit nem, már amennyire tudom.


A ph-x-et havertól venném. Aki ráhagyta a kondit és megmaradt neki, így töredékéért oda adná a 160szemet. A Creabomb és az Akg is eléggé kihúzná a tárcám 2-3havi szinten. (persze kivéve a pihenő 4-6hetet)


Ph-x + acid killer kombinációról mit gondolsz?

2013. febr. 20. 18:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Az acid killer az beta-alanin, ami sokadrendű kiegészítő.

Nem gondolom, hogy nagyon nagy szükség volna rá, én nem erre költenék.


Igazából először is az étrendet fölpofozgatnám kicsit, annyira nem drága ha jobban belegondolsz. A szénhidrátrésze, rizs, zab, tésztafélék meglehetősen olcsóak, a zöldség rész sem drága.

Ha arra gondolsz hogy a csirkemell sokba kerül, akkor mehetne csirkecomb, pulykahús, hal is a csirkemellen kívül néha.

Kiegészítőkre akkor költs, ha ez már megvan.


Visszatérve kipróbálhatod a phx-et, és bár utálni fogsz, de mégis azt mondanám, hogy egy por állagú kreatint vegyél.

Acid Killert hagynám a helyedben, a többi kiegészítő jó, már előző válaszokban azokat leírtam:)

2013. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!