Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen italokat vagy otthon...

Milyen italokat vagy otthon elkészíthető "energia italokat" tudtok javasolni edzéshez?

Figyelt kérdés
Nőként sosem voltam megelégedve.. Így belekezdtem az edzésekbe, otthoni és edzőtermi gyakorlatokba és sokan porokat ajánlottak, hogy azokból készítsek turmixot. De nem tudom meg engedni magamnak, hogy közel 5-10 ezer forintért vegyek havonta italokat. Így reménykedve bennetek bízok, hogy hátha tudtok nekem segíteni. Ajánlották a narancslé+víz elegyet, hogy állítólag az is hasznos. Tudom víz, víz és víz de gondoltam valami turbó ital esetleg ízzel rendelkező italokat is lehetne fogyasztani az edzések mellé (de természetesen nem hízóitalokra gondolok. Inkább, mint a répalé, narancslé stb. Úgy nevezett egészséges, fogyasztóital, hogy gyorsabban elérjem a kitűzött célom.

2013. febr. 10. 14:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, honnan vetted azt, hogy gyorsabban fogsz fogyni, ha pluszban iszogatsz kalóriadús italokat! Még a zöldséglé hagyján, de abban is van kalória, minek innál ilyesmit? Ha fogyni akarsz, akkor szénsavmentes ásványvizet igyál, nem mindenféle sz@rt. A fehérjeturmix nem arra való, hogy iszogasd, hanem hogy étkezést válts ki vele (reggeli, vacsora)
2013. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Előszöris az étrendedet tedd rendbe,az a legfontosabb.
2013. febr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
2013. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell otthon turmixot barkácsolni, azzal nem leszel előrébb szálkásításnál (sem). Edzés alatt is elég a víz, minek gyümölcscukros sz@rokat iszogatni? Pont nem segíti a fogyást.

Edzés után is proten shake kellene vízzel, de ha nincs, akkor süss vagy főzz tojást, de nem kell turmixot csinálni, mert azzal nem lesz más egy kaja tápanyagtartalma, ha leturmixolod. Nem lesz belőle csodaizomnövelő-zsírpusztító varázsital.

Tehát legyen normális szálkásító diétád és hagyd ezeket a turmixokat a csába.:)

2013. febr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, amit tehetsz, hogy elfelejted a Kiskegyed, Nők lapja és egyéb szennymagazinok alakformáló és hülyítő rovatait, sőt legjobb, ha az egész újságot elfelejted. Ezek általában "királyi utat" próbálnak mutatni, de ilyen nincs. Meg kell dolgozni a szép testért. Lehet, hogy meg fogsz lepődni, de tudod kikre kell hallgatni? Testépítőkre, fitness versenyzőkre. Ők tudják mit kell enni, mikor kell enni, hónapokon belül KELL 10-20 kilókat felszedni vagy leadni és úgy színpadra állni. Szívesen segítünk, ha ezt hajlandó vagy elfogadni, paradigmát váltani. Nők esetén napi 1000 forint alatti összegből ki lehet hozni egy diétás étrendet és ha fél évig csinálod, garantálan bombázó leszel. Készen állsz? :)
2013. febr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) A turmixnál nem arra gondoltam, hogy az ételeket, cukros italokat szeretnék keverni. Jelenleg napi 4x-i étkezés, de úgy, hogy mellette mozgok. Otthon és edzőteremben egyaránt. Az étkezésnél odafigyelek a bevitelre, sosem eszem magam tele. Csak mivel jelenleg az edzések mellé mentes és heti egy savas vizet iszok így gondoltam beépítek egy kis vitamint. :) Ezért is iszok két napja már a tízórai nasi helyett répa+narancs+víz turmixot cukormentesen. Csak gondoltam rákérdezek, hogy van e még ilyen üdítő ital, vagy hogy szabad e egyáltalán ilyet innom. És a válaszom: IGEN, KÉSZEN ÁLLOK! :)
2013. febr. 11. 08:28
 7/20 anonim ***** válasza:
A cukroknál mi nem csak a szacharózt (konyhacukor) értjük, hanem a szintén hanyagolandó gyümölcscukrot (fruktóz) is . Tehát a répa és narancslé az közel sem cukormenres, hanem tele van szálkásításkor kerülendő gyümölcscukorral. Azaz maradj a víznél.
2013. febr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a felvilágosítást. S ha már itt tartunk, akkor az tényleg igaz, hogy a zöldséges rizst és a csirkehúst sem szabad? Csak mert én úgy tudtam, hogy azt lehet, de most azt hallottam, hogy mégsem... Most mi az igaz? Egyáltalán nem ehetek húst? Csak zöldséget és gyümölcsöt s abból is keveset? Csak mert nem vagyok vegetáriánus és nekem ennyit azért nem ér az egész, hogy nem ehetek semmit sem.
2013. febr. 12. 07:55
 9/20 anonim ***** válasza:
Hol hallottad te, hogy nem ehetsz húst?
2013. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
ehetsz húst.
2013. febr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!