Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg 4 nap...

Hogyan tanuljak meg 4 nap alatt spárgát, és fentről hidat csinálni?

Figyelt kérdés
Az iskolába kell, mert talalytornázunk. Majdnem minden lány meg tudja csinálni, naná, mert vékony kis hajlékonyak, de én magas és izmos vagyok és nem túl hajlékony, mert kosárlabdázom :) Nem akarok szégyenszemre kicsi jegyet kapni, segitsetek :P

2013. febr. 20. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezekhez a gyakorlatokhoz rendszeres edzes es nyujtas szukseges.4 nap alatt nem fognak ezek menni szerintem.
2013. febr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4 nap alatt semmiképpen, 4 hónap alatt már esetleg, de azt is csak nagyon fiatalon... amúgy szégyellheti magát az a tanár, aki hajlékonyságot osztályozza, nem pedig a teljesítményt, próbálkozást, kivitelezést...
2013. febr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az állásból híd egy komoly erőgyakorlat.

max egészen kis gyerekek rugalmas gerince alkalmas arra,hogy úgy nekiessenek rávezetés nélkül.

2013. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát nincs esélyem :)) Azért köszi a válaszokat :)
2013. febr. 22. 14:23
 5/7 anonim válasza:

Ez nagyon nem a vékonyságtól függ.! Ember, láttam már olyan embert, aki 160cm, 60-70-80 kg, és megtudja csinálni.!:) Ez nem attól függ.! Én is próbálkoztam ma a franciaspárgával, csak úgy , es majdnem sikerült, csak kb. 5-6cm hiányzott, de elsőre! Nekem azt mondta a tanárom, hogy milyen hajlékony vagyok.. En eddig azt hittem, hogy ez természetes.. Aztán mondta egyik oszt.társam, hogy spárgázni nem tudok, ha ilyen hajlekony vagyok? Nem is vettem róla eddig tudomást, hogy esetleg hajlékony lennék.. Ja és 160cm, 62kg vagyok /van rajtam kb. 5kg felesleg, tehát nem vagyok vékony, mégis elsőre megtudtam majdnem csinálni.!/

14/L

2013. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sikerült a hidat megcsinálnom, szóval annyira rossz jegyet nem fogok kapni :)
2013. febr. 25. 13:49
 7/7 anonim válasza:
de semmi köze a vékonysághoz a spárgának, meg a hajlékonyságnak.!:)
2013. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!