Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit szedhetnék edzés mellé...

Mit szedhetnék edzés mellé (28évsen), hogy gyorsabban izmosodjak?

Figyelt kérdés

Igyekszem tömören megfogalmazni kérdésem – régen edzettem rendszeresen úgy 4éven át. Azóta viszont ezer dolog történt, és leálltam. Nemrégiben lett elegem, és december óta újra edzem. Viszont lustulásomnak hála sikerült felszednem 10kg pluszt, mivel most 79vagyok, anno 70körül jártam. Tudni kell, hogy már 28 vagyok, szóval nem mennek már olyan gyorsan a dolgok, mint anno. Szeretném picit felgyorsítani az izmosodás folyamatát.

Az ilyen szerek terén elég zöldfülű vagyok, mert felmegy az ember a netre, és fűt-fát dicsérnek, aztán a fene tudja melyik hatásos. Hízni biztosan nem szeretnék, szóval az ilyen hizlaló proteinek kilőve.

Jelenleg napi 1órám van edzésre, igyekszem odafigyelni az étrendre + kreatin monohydratot szedek – csak olyan alap cucc. Tudnátok esetleg valamilyen bevált terméket ajánlani, amely picit jobban segítene formába lendülni, is izommá dolgozni a feleslegemet?



2013. febr. 19. 13:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A tisztát ettől függetlenül még mindig a szteroidmentességre értjük, mindentől, amit tápkiegboltban és fitneszoldalakon vehetsz legálisan, és nem úgy néz ki, mint egy gyógyszer fehér dobozban, benne papírral, tiszta is maradsz.
2013. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Elismerem, van káosz fogalmakban, ezért is jöttem ide :-D Viszont lényegében most a zsírt dolgozom le, és az izmaimat fejlesztem. Ezzel csak nem mondtam baromságot. Heti 0,5-1kg megyeget le, ez is tény. Fogyás terén jól állok, ismosodás terén se olyan rossz a helyzet, azért már mind erőben, mind külsőben látszik valami. A hülyén megfogalmazott kérdésem jobban a taplálékkiegészítőkre irányult. Mit lenne jobb választani.

Viszont ahogy írtátok – felmenni ilyen oldalra venni ezt-azt, nálam esélytelen, mert nem is tudnám mit tegyek kosárba. Üzletekben szerintem sokszor még rosszabb a szitu. Ott sok eladónak gőze sincs a dolgokról, megmutat pár nagyon „király“ cuccot, persze valóságban csak a legdrágábbakról van szó.

2013. febr. 19. 14:39
 13/17 anonim ***** válasza:
De most már tudod, hogy mit kell venni: tejsavóprotein, multivitamin és ha még van lóvé, akkor BCAA és L-karnitin. Ennyi elég bőven egy jó étrend mellé.
2013. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Viszont lényegében most a zsírt dolgozom le, és az izmaimat fejlesztem. Ezzel csak nem mondtam baromságot."

baromságot mondtál, mert a kettő együtt nem megy

2013. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
És ehhez a pontodhoz egy kis magyarázat? Ha én magamon azt látom, hogy az összeszedett pocakom egyre kisebb, felmegy az a nadrág is, amivel mondjuk küszködtem, eközben viszont a mellizmom már feszül, a bicepszem is nőtt stb. akkor mi történik velem? Nem fogytam, és nem is izmosodtam az utóbbi hónapokban?
2013. febr. 19. 15:37
 16/17 anonim ***** válasza:

Magyarázat: valóban a kettő együtt nem megy, max kezdésnél, újrakezdésnél egy rövid ideig. Erről itt egy cikk:

[link]


Egyébként ha megy le zsír, akkor egyre élesebben látszódnak az izmok, így az ember azt gondolja, hogy izmosodik, holott az izomtömeg nem lett nagyobb.

2013. febr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
én a lábaimat szedném és eljárnék edzeni ...
2013. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!