Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditermes edzésnél porc/ízül...

Konditermes edzésnél porc/ízületfájdalmak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már egy ideje ez van, hol itt, hol ott kezd el fájni egy porcom/ízületem, meg kattog mindenhol..:) Egy elég tapasztalt ismerősöm azt mondta nem kell vele foglalkozni, mert bajt nem csinálok vele, annyi hogy szedjek porcerősítőt. Szedek is, dehát ugye az nem hat egyből..Most tényleg nem csinálok vele kárt ha így edzek, vagy abba kell hogy hagyjam?:S Nagyon nem szeretném:S

A fájdalom nem erős, szinte legtöbb esetben csak "érzem", viszont nyugtalanít..Jogosan?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. febr. 18. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindig melegíts be rendesen és szabályosan végezd a gyakorlatokat. Folyamatosan több hónapig menjen az ízületvédő és mehet mellé kurkuma is és több telítetlen zsír is: halolaj, lenmagolaj.
2013. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is néha előfordul,ezért én naponta Omega3-at szedek,c vitamint,gyümölcsöket,diót!És egy nagyon fontos dolgot hagyj el !

A cukros szénsavas üdítőket ,mint pl. cola,pepsi,fanta.....Mert ezek hosszútávon (nem is olyan hosszú..) károsak a csontokra is meg mindenre! Sok embernél azért vannak a csontritkulás,izületi fájdalmak ,mert egész életükbe ezeket a drága ès Sz@r dolgokat isszák!De Te még gondolom fiatal vagy ,ezért nem CsAK ez okozhatja a jelenlegi problémádat! Csak figyelmeztetlek rá ! :)

2013. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!