Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal tudnám...

Milyen gyakorlatokkal tudnám elérni, hogy vastagabbak legyenek a combjaim?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy állva, összezárva nem érnek össze a combjaim és egy rés található a kettő között...Létezik arra valamilyen gyakorlatsor, hogy ez a rés kisebb legyen, ill. a belső combom "vastagabb" legyen?
2013. febr. 17. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
SHUT UP AND SQUAT!
2013. febr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Először is, ne mondd azt nekem, hogy "shut up", mivel szerintem én feltettem egy normális kérdést, az pedig, hogy te nem tudsz érett felnőtt módjára megnyilvánulni, téged minősít.

Másodszor, végzek guggolásokat, viszont nem veszek észre semmi változást a belső combomat illetően.

Ha esetleg más tanácsod is lenne ezzel a területtel kapcsolatban, szívesen fogadom!

2013. febr. 17. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szállóige, nem kell rinyálni. Igaza van. Guggolni súlyterheléssel kell, megfelelő étrenddel.
2013. febr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem rinyálok, szimplán nem hallottam még ezt a szállóigét...
2013. febr. 17. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:

ez ilyen motivációs szöveg :D

[link]


a lényeg, hogy guggolj, álom combod-feneked lesz tőle :)

2013. febr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm. Akkor elnézést kérek az első válaszolótól, de még sosem hallottam ezt :)
2013. febr. 17. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!