Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen időközönként lehet...

Milyen időközönként lehet szexelni egy testépítőnek? :D

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én szex után 2-3 napig regenerálódok... Ha pl. vasárnap este dugok, utána legközelebb kedd délután vagyok olyan állapotban, hogy újra képes legyek maxon teljesíteni, de inkább szerda délután... és ez így elég durva :S
2013. febr. 16. 21:26
 1/10 Mirk ***** válasza:

A testépítők nem dughatnak.


Nem tudtad??

2013. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
jót röhögtem:D
2013. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tudod, mi a természetes tesztoszteronfokozó? A SZEX!

De most komolyan. Felszabadulnak a nemi hormonok, aktivizálódnak. Ezért jó a szex. (A tesztoszteron és a libidó összefüggenek.)


Ha nem szedsz/szúrsz/kensz semmiféle külön tesztoszteront (ha túl sok van, akkor a tested úgy védekezik, hogy ösztrogénné alakítja, azaz női nemi hormonná - na ilyenkor kezdődik a potencia csökkenése, elnőiesedés stb.), akkor semmi bajod nem lesz. Ennyi.

2013. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 YourDestiny ***** válasza:
Ne mááár... téged kimerít? Inkább fel kéne töltenie :)
2013. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha vasárnap este dugsz, akkor kedden délután, vagy esetleg szerda délután vagy olyan állapotban, hogy képes legyél maximumon teljesíteni. Ez az én véleményem.
2013. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most azért gyúrsz, hogy dughass, vagy azért dugsz, hogy gyúrhass? Mert nem mindegy mik a céljaid... De azért köszönjük a vidám estét. :D
2013. febr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld úgy csinálni a szexet mint a gyúrást, minden pózból 3 széria 10-10 ki-be tolással:)
2013. febr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó látni, hogy tényleg járkálnak erre poénos emberek. :D Jót nevettem a válaszokon, de ettől függetlenül a kérdésem tényleg komoly, nem viccnek szántam. Mindenesetre köszönöm a válaszokat, nagyon jók :DDD
2013. febr. 16. 23:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahogy korábban leírták, van hasonlóság. Ha a szexet nem tolod teljes durranásig, akkor nagyobbat fogsz élvezni a teremben. Vagy fordítva??? Mindegy, remélem érted mire gondolok... ;)
2013. febr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 aikiboxer ***** válasza:
"szex után 2-3 napig regenerálódok" -- nem minden csaj ennyire engedékeny... :)
2013. febr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!