Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valaki a karján csak...

Ha valaki a karján csak bicepszre meg alkarra edz, tricepszre nem akkor hogy néz ki a karja?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:

nem jól.:)

[link]

2013. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a linket,hát nem valami esztétikus dolog...
2013. febr. 15. 18:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy gyereket Fb-n, aki csak mellre és bicepszre edzett (ugye a "divatizmok")-meg volt egy leheletnyi hasizma is, de ez mellékes. Lökhetnék róla képet kisatírozott szemmel, de nem akarok köcsög lenni, ügyet meg még kevésbé akarok belőle. Legyen elég annyi, hogy egyébként vékony alkatként ritka idétlenül néz ki.


Van egy kép, ahol behajlított karral fogja a bowling golyót, hát, hogy is mondjam :D Ha vizuális vagy:egy teljesen tök átlagos edzetlen fiúkarra képzelj el egy valamivel nagyobb, mint teniszméretű bicót. Vagy egy hasonló tyúkalkatú törzsön két, póló alól dudorodó mellet. Nagyobbnak tűntek ily módon az már biztos, de hogy egy hozzáértő szemlélődőben valóban nem az "esztétika" fogalmazódik meg elsőre, azt garantálhatom.

2013. febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ó, de látom meg is van és a külsősök is láthatják a képeit. Belinkeltem a fotót, ha valaki szeretne még okulni/ elrettentő példát kapni, szóljon :)
2013. febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát igen az ugy nem lesz tul arányos
2013. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Daniel köszi a képet...hát nulla felsőtesthez tényleg szerencsétlenül néznek ki az ilyen karok...
2013. febr. 15. 19:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit :) Hát nekem is egy elég furcsa arckifejezés volt a legelső őszinte, kendőzetlen reakcióm, amikor megláttam. Ez olyasmi, mint amikor valaki a lábat hagyja ki, csak még rosszabb (nyugodtan mondhatjuk, még lustább, mert erről van szó) verzió.
2013. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!