Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tanácsra lenne szükségem. Nem...

Tanácsra lenne szükségem. Nem erősödök, se nem nő az izom tömegem. De miért?

Figyelt kérdés
Már 2éve edzek heti 5alkalommal.176cm/85kg vagyok. Szépen alakulnak az izmaim is. Oda figyelek a kajára és már 8 hónapja szedek pár kiegészítőt is mint pl : Protein. Aminosav, és kreatint. Ez mind BT cucc. Sajnos 3hónapja nem haladok. Az izmaim stagnálnak erőben is ugyanúgy annyit nyomok mint 3hónappal ez előtt. Pedig az edzés tervem jó. Van valakinek valami ötlete hogy mi lehet a gond?

2013. febr. 13. 01:57
 1/5 anonim válasza:
0%
legyél természetes,ne pedig valami cuccos majom!!
2013. febr. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ne hallgass az előző kettőre, nyilván tudod hogy a tápkiegek hasznosak és egészségesek, majdnem kiborult nálam is a bili amikor a körzeti orvosom kezdett el hadibeszédet tartani nekem a "káros" tápkiegekről...

Emeld a szénhidrátot vagy a fehérje bevitelt, oszt hátha,

2013. febr. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első kettő válaszoló szépen szólva is RETARDÁLT. Olvass utána, hogy miket szarozol le! Amihez nem értesz, abba ne okoskodj!

De hogy a kérdésnél maradjak; nem írtál konkrétumot az étrendedről, tehát így látatlanba nehéz bármit is mondani. Szintén csak azt tudom tanácsolni, hogy emeld a ch/fehérje bevitelt.

Egyébként ez a heti 5 edzés, hogy néz ki nálad? Azért kérdezem, mert lehet hogy túledzésed van.

2013. febr. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első kettő az totál idióta, nem normális, nulla hozuáértéssel rendelkező kisgyerek. Ne hallgass rájuk.

Igen, emelni kell a kaján, én még a telítetlen zsírsavakat is emelném, több lenmahplsj, magvak, haolaj. Az edzés pedig legyen változatos, minden héten varálj valamit, más gyakorlatok, más sorrend, más ismétlésszámok. Kb 6 hetente pedig más izomcsoport felosztás legyen.

2013. febr. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Esetleg próbálj ki valami teljesítményfokozót ami kicsit felpörget edzés előtt. Illetve a mostani legnagyobb súllyal amivel bírsz nyomni, próbálj meg még többet 2-3-5 db emelni a szériát. Előbb utóbb menni fog ;)
2013. febr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!