Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szőlőcukorból mennyi is kéne...

Szőlőcukorból mennyi is kéne edzés után?

Figyelt kérdés
79-82 kg vagyok. A turmix amit inni szoktam önmagában kevés szénhidrátot tartalmaz.

2013. febr. 11. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
50g mehet nyugodtan.
2013. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Ha már itt tartunk, fehérjéből elég az az egy (ugye elvileg 22g körüli) adag?
2013. febr. 11. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nem:Edzés után testtömeg x 0,5g fehérjemennyiség kell. Tehát pl, ha vagy 80kiló, akkor neked egyből edzés után kell 40g fehérje. De mivel a fehérjekészítményed nem 100%-ban tartalmaz fehérjét, így ezzel is számolni kell. Tehát egy 80%-os proteinkészítményből kb 50g-ot kell kimérni, hogy 40g fehérjéhez juss.
2013. febr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én 50 g-ot használtam eddig...mától 30 g
2013. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó: zsírosodtál nagyon?


Erről jut eszembe: ugyanez kell aerob edzés után is?

2013. febr. 12. 21:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha simán magában van aerob, tehát nem súlyzós után,hanem csak úgy napközben vagy reggel, akkor nem kell gyors ch!

Ha viszont van előtte súlyzós edzés, akkor utána menjen az aerob és azután mehet a protein+dextróz.

2013. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!