Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miert allitjak, hogy a kettleb...

Miert allitjak, hogy a kettlebellel egyszerre zsirt egetsz es izmosodsz?

Figyelt kérdés

[link]


Ez nem etrendtol fugg ? En ugy tudom,hogy nem lehet egyszerre fogyni is,meg izmosodni is.Ha szalkasito dietan vagy,akkor fogysz,de izombol is veszitesz,kiveve ha edzel,mert akkor megtartod az izmod is.



2013. febr. 8. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Majdnem jól tudod, de szálkásításkor naturálban van izomvesztés még edzéssel is. Max minimalizálni lehet.
2013. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az énportált hagyjuk, szerintük lábvékonyításhoz is elég párszor megemelgetni. A klasszikus "gyakorlat, hogy fogyjak lábból"-effektus.


De ha egy Roly (Károly?) nevezetű illető leír egy olyat, hogy "ha egészségesek szeretnénk maradni, funkcionális szálkás izomzatra és kitűnő erőnlétre vágyunk, és nem kívánunk a testépítés által generált mesterséges világba belecsöppeni, amelynek nem érdeke az egészségünk.", egy olyan oldalon, aminek alul külön testépítés szekciója van, kissé hiteltelenné teszi az egészet.

2013. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A kettlebell másféle stimulust ad, ha valaki elkezdi, olyan leszmint amikor kondizni kezdett. A kezdok pedig êgetnek zsirt és izmosodnak egyszerre
2013. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Max a nagyon kövér kezdők kis ideig.
2013. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan montez. Föleg akinek nics tömegnövelő étrendje hanem inkább kevesebb kalóriát eszik
2013. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Okés, hogy jó edzésmódszer, de nem tesz csodát ez sem.

A biokémia itt is ugyanaz, mint más súlyzós edzésnél.

2013. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jelentem, most jöttem kettlebell edzésről. nem járok rendesen, ez volt a harmadik (mert ki akartam próbálni, most meg azért, mert a barátnőm akarta kipróbálni). nos, szerintem azért gondolják így, mert pl. amikor először és másodszor voltam, a csaj úgy tartotta, hogy kettlebell lóbálásos gyakorlatok, aztán közben fekvőtámasz, meg csillagugrás, meg ez meg az is volt benne, szóval elég intenzív, kiköpöm a tüdőmet mozgás is. meg persze a kettlebell miatt súlyzózás is. de a mait egy másik ember tartotta, az csak súlyzózásos volt, csak kettlebell, nem voltak közben ugrándozások.
2013. febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

A csajosat úgy hívják, hogy fittness kettlebellel. Nem mondom, hogy nem jó, csak nem az igazi. Gondolom kulcstartókkal(1-8) kg súllyal edzetek. Keress te is hivatalos rkc instruktort, mert ezek legtöbbször kóklerek. Én a Strongfirst programot csinálom, és jelentősen fejlődök.


A kérdező kérdésére válaszolva: mert ez egyszerre anerob és erő fejlesztő edzés.

2014. febr. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

utolsó, mi az, hogy csajos? csak mert nő volt az edző? megmutatom a képét.

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]



de egyébként alig volt nő az edzésen, leginkább férfiak. pedig az összes többin általában nők vannak túlnyomó többségben.

a hivatalos leírásban russian kettlebell van, azt meg, hogy milyen súlyú kettlebellt, vagy a többi edzésen súlyzót használj, soha nem szabják meg, azt használsz, amit akarsz/bírsz. azt elmondják, hogy itt most sok ismétlésszám lesz, úgy válaszd ki.


bírom, mikor valaki megmondja, hogy egy vadidegen egy fórumban milyen edzésen volt, és hogy edzett.

2014. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

na, csak nem lett jó a link

pedig a múltkor sikerült.


[link]

2014. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!