Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Haszos, vagy sem ha fegyenc...

Haszos, vagy sem ha fegyenc edzést egyszerre csinálom a kondival?

Figyelt kérdés
Esetleg hátráltat az egyik a másikban? Ellentmondanak egymásnak?

2013. jan. 29. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Van aki szerint nem jó együtt, szerintem meg hasznos.

De a konditermes edzésben is van saját testsúlyos gyakorlat, pl húzódzkodás, tolódzkodás. Lábnapra be lehet tenni guggolást, mellhez pedig egykezes fekvőt, stb.

2013. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kovpet ***** válasza:

Én kb így csinálom mostanság.

A hátráltatást meg nem tudom definiálni, nem versenyzek senkivel.

2013. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 poiu ***** válasza:
Nem. Az 50 felülés ellentmondana, de ilyen nincs a fegyencben.
2013. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, hisz végül is mindkettőnek nagyjából ugyanaz a célja, csak a fegyencedzésben a saját testsúlyodat használod, míg a kondiban gépeket.
2013. febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azt tanuld meg hogy amit a saját súlyoddal végzel, mindig hatásosabb mint amit gépeken. nincs olyan látszata, de fizikailag sokkal erősebb leszel (van egy ismerősöm, 10 éve testépítést végez hobbi szinten, szépek az izmai meg minden, de fizikailag egy nulla. a minap elhívtam sódert lapátolni, fél köbméter után lecsücsült a teherautó mellé hogy ő mindjárt meghal)
2013. aug. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!