Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem megy a huzodzkodas. Mi a...

Nem megy a huzodzkodas. Mi a teendo?

Figyelt kérdés

Szeretnem csinalni a fegyencedzest,de nem tudok 1 szabalyos huzodzkodast sem megcsinalni,sem szuk fogasban,sem szelesben.


Az lenne a kerdesem,hogy milyen konnyebb gyakorlatok vannak,amik ezeket az izmokat erositik ? (gondolom huzodzkodashoz hat,bicepsz)

Ha ezekkel kellokeppen megerositenem a hatam,bicepszem,akkor mar atternek a huzodzkodasra.



2013. febr. 8. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél magad alá egy széket és a lábfejeddel tudsz segíteni, hogy menjen a gyekorlat...
2013. febr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van, segíts rá lábbal egy kicsit.
2013. febr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy valakinek szólsz ,hogy fogja meg a lábad, és tudsz segíteni magadon...
2013. febr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 poiu ***** válasza:
100%

A negatív erősít a legjobban. Székről föl, megtartod magad és amilyen lassan tudsz, leereszkedsz.

http://www.youtube.com/watch?v=mRznU6pzez0

Scooby sokat magyaráz, de ha nem is érted, a video-ból világos lesz mik a lépések. Vigyázz: ha túlsúlyos vagy és edzetlen, ez megterhelő lehet.

Gudlak!

2013. febr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szia! Keresd fel az országos hivatalos street-workout.hu oldalt! Bármilyen kérdésed van,

szívesen válaszolnak nagyon sokan! Csatlakozz az országos csoporthoz, szerintem érdemes:

[link] Csá

2013. febr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom többek között azért nyomod a fegyencet, hogy ne kelljen terembe járnod. Pedig ott van erre tök jó gép, hogy rá kell térdelni egy kis padra, aminek a másik oldalán súlyok vannak és egy csiga tartja, így tudsz állítani, hogy mennyivel könnyítse meg a dolgod. Nekem is csak így megy sajnos.
2013. febr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ismerem ezeket a gepeket es tenyleg hasznosak.

Amugy meg fogok jarni terembe,de nyartol,mert akkortol lesz penzem ra.Addig gondoltam,hogy csinalom a fegyencedzest.

2013. febr. 8. 16:38
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!Felpontoztam mindenkit!
2013. febr. 8. 16:39
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
azt olvastam,hogy "Felpofoztam mindenkit"....
2013. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hat azert Montez-t es a tobbieket nem biztos,hogy felpofoznam :)))
2013. febr. 8. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!