Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki az erősebb? A fegyencedz-es...

Ki az erősebb? A fegyencedz-esek vagy a testépítők?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy ki tudna mondjuk nehezebb cementes zsákot vinni? vagy ilyenek. Bocs ha értelmetlen a kérdés:)
2013. febr. 8. 08:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem akik a fegyencedzést végzik azok valamivel erősebbek a testépítőknél!

De viszont a súlyemelők erősebbek,mint aki a ,,fegyencektől" ! :)

Ez csak az én véleményem...

2013. febr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
kicsit elírtam a végét ,azért remélem értitek.
2013. febr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 aikiboxer ***** válasza:
100%
A testépítők jóval erősebbek, hiszen nagy súlyokkal edzenek.
2013. febr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2013. febr. 8. 09:12
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok mindentől függ szerintem.Mind a két edzés módszerrel lehet erőt építeni.Egy 130kg ember a fegyencedzéstől is lehet nagyon erős.De egy 70kg rengeteg súlyt kell aggatni magára komoly erőért.De súlyzós edzés is nagyon jó Zydrunas Savickas például konditeremben is edz.Ő aztán többszörös világlegerősebb embere meg Arnold calssci győztes.
2013. febr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Súlyzós edzést végzek, de bármelyik fegyencessel kiállnék zsákpakolásban vagy akármilyen erőgyakotrlatban. :)

Egyébként egyénfüggő, mindkét edzésmódszerrel lehetsz erős.

2013. febr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2013. febr. 8. 09:30
 8/14 anonim ***** válasza:
nem is biztos, hogy az erőben kellene keresni a különbséget(a nyers,hirtelen erőkifejtésben leveri a testépítő a fegyencedzős csávót,hisz nagy súlyok, kevés ismétléssel) viszont aki a fegyencedzés szerint edz, jobb lehet az állóképessége,és hosszabb erőkifejtésre képes, az úgymond "kisebb" súlyok hosszan tartó pakolgatása,cipelése során.
2013. febr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 NagyonGonosz ***** válasza:
Erőállóképessége (megcsinál x darab fekvőtámaszt stb) lehet egy fegyencnek, de nem fog 200at guggolni az is biztos. Szóval a te kérdésedre válaszolva egy testépítő sokkal erősebb az erősember gyakorlatokban.
2013. febr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja-ja . És aki már mindent "maxra tolva" csinálja a fegyencedzést, és rengeteg ismétléseket csinál és szériákat, annak már a fizikai ereje stagnálni fog, de az izomerőállóképessége nőni fog, és a szimpla állóképessége is nagyobb szinten lesz.
2013. febr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!