Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Most milyen...

Awful11 kérdése:

Testépítők! Most milyen fehérjétek van?

Figyelt kérdés
Ki milyet szokott általában venni és miért?

2013. febr. 3. 17:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Most van Myprotein koncentrátumom és Biotech nitro pure whey gold-om. De ezek jók:

Whey c6, Stillmass 6:3:1,Myprotein koncentrátum, Scitec 100% whey prof, Twinlab whey fuel, California fitness 100% whey, Biotech nitro pure whey gold, Dymatize elite whey, VPX Syngex, Nutrend whey core 100, stb..

2013. febr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 VicToooR x GB ***** válasza:
VPX syngex, Nitro pure whey gold, és Isobest. az Isobestet majd diéta alatt elfogyasztom. Addig meg megy a két első. Hogy miért? Mert kiváló termék mindkettő és az áruk sem eget verő. Ajánlom bátran :)
2013. febr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nekem most Brutal Muscle On van, ezt iszom reggel és edzés után is. Szerintetek vegyem megint a Muscle On-t vagy pedig inkább másfajtát kéne venni?
2013. febr. 3. 18:08
 4/22 anonim ***** válasza:
mindegy, jó a muscle on is, csak nem olcsó.:)
2013. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát attól függ mihez képest. A Biotech Nitro Pure Whey Gold-nak a kilója az 7ezer a Muscle On pedig csak 6. Kb. ugyan az is van benne, szóval szerintem jobban megéri. Az nem baj ha reggel is a Muscle On-t iszom, nem csak edzés után?Egyenlőre nincs pénzem kétfélét venni.
2013. febr. 3. 18:18
 6/22 anonim ***** válasza:

biztos vagy te ebben? :)

[link]


most éppen nincs raktáron, de ennyi szokott lenni.

2013. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én boltban venném és ott a Muscle On az olcsóbb. Neten nem akarok rendelni, mert a postaköltséggel ugyanott járnék, mintha a boltban megvenném.
2013. febr. 3. 18:28
 8/22 A kérdező kommentje:
És szerinted melyik a jobb akkor, ha az árát nem nézzük? A Muscle On vagy pedig a Nitro pure gold?
2013. febr. 3. 18:30
 9/22 anonim ***** válasza:

Ja értem én, hogy mi van, de ha pl innen rendelnél, akkor ugye még postaköltséggel is olcsóbban jönnél ki:

[link]


[link]


utóbbit át lehet venni személyesen is és akkor nincs postaktg.

2013. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Muscle On vagy pedig a Nitro pure gold? kb egyforma, mindegy.
2013. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!