Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le teremben...

Hogyan győzzem le teremben azt az érzést hogy minden izmos vagy vékony csávó rajtam röhög lesajnál?

Figyelt kérdés
Van rajtam háj bőven elkezdtem terembe járni. Futni szoktam hogy lemenjen a háj meg mellette erősíteni. Mikor kardiózok semmi bajom olyankor nem vagyok gátlásos de mikor erősítek és körülöttem mind kigyúrt vagy vékony csókák vannak mindig olyan érzésem van mintha lesajnálnának mintha nem jól csinálnám a gyakorlatot és ezért kinevetnének magukban. hogyan lehet legyőzni ezt az érzést?
2013. febr. 2. 13:24
 1/9 Osynho ***** válasza:
100%

1. leszarod

2. még keményebben edzel


Egyébként inkább azokat kell elsajnálni, akik nem törődnek a testükkel és beletörődnek, hogy túlsúlyosak, sőt, még panaszkodnak is, hogy jaaaj, én MINDENT kipróbáltam, de nem tudok lefogyni...


Szóval kitartást!

2013. febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 JayC ***** válasza:
100%

kicsit unalmas már mindig ilyeneket olvasni...

legutóbb megtárgyaltuk, hogy nem kell ebből ügyet csinálni ki mit gondol, magaddal kell foglalkozni, azt ennyi.

2013. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy senki nem néz le téged emiatt. Ott vagy a teremben, csinálod, dolgozol, csak ez számít!
2013. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kitartás!

Amúgy ezt valószínű csak magadnak képzeled be, semmi alapja sincs.Normális helyeken még inkább oda is jönnek segíteni ha valami nagyon nem megy.

Meg aki rendesen komolyan edz, az általában nem nézelődni szokott,hanem kifejezetten az edzésre koncentrál.

Ha meglátnak akkor nem "lesajnálnak" mert tudják hogy ők is kb. a 0-ról kezdték, hanem inkább azt gondolják hogy kitartó vagy és teszel azért hogy változtass magadon:)

2013. febr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem röhög rajtad, de még ha lenne véletlenül egy ilyen bunkó, akkor sem kell vele foglalkozni.
2013. febr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na, most én férfi létemre 49 kiló vagyok- Néha barátnőmmel eljártunk konditerembe, nem "gyúrni", csak hogy egy kicsit erősődjünk, illetve fittebbek legyünk. Persze, hogy furcsa volt ott 100 kilós pasik közt mozognom. Néha úgy is tűnt, hogy feltűnő vagyok, aztán rájöttem, hogy nagy ívben tesznek rám, legfeljebb a csajokat nézik, de a többség éppen eléggé elmerül az erősítésben.


Ha a külsejükra koncentrálsz, Te is úgy azt fogod hinni, ők is azt nézik rajtad.

2013. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 poiu ***** válasza:
100%
Ha nézegetjük is egymást, normális társaságban senki sem tesz megjegyzést + mindenki tudja, hogy aki lemegy azért megy, hogy változzon. A magam részéről azokat sajnálom le, akik einstandolnak egy gépet törülközővel 20 percre, közben mobiloznak meg ilyesmi, függetlenül attól, hogy izmosak vagy hájasak. Tehát nem az számít, hogy hogy nézel ki, hanem az, hogy mennyire nehezíted - könnyíted mások munkáját.
2013. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Két csoport van ahova én járok:

1. Akik edzenek és rendesen végignyomják az ott töltött időt

2. Akik eljárogatnak és többet beszélnek, mint edzenek


Nem néz ott senki senkit, hidd el! Legyen edzésterved ès ha elakadsz ne félj segítséget kérni, olyannal nem találkoztam még, aki ne segített volna! Ha vàltasz pár szót még oldhatsz is a feszültségeden.

Hajrá!ne add fel és főleg ne ilyen képzelődések miatt !:)

2013. febr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ebből meríts erőt!Minél keményebben nyomjad :) soha ne add fel!
2013. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!