Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik az a küzdősport, amit...

Melyik az a küzdősport, amit az utcán kimenőzés után lehet alkalmazni 4-5 fős bandák ellen, meg kés támadás ellen?

Figyelt kérdés
Keresem azt a küzdősportot,amit este lehetne használni,ha mondjuk 4-en 5-en rámtámadnának...Tudom hogy nem leszek Bruce Lee,meg azt is hogy időigényes,de mégis melyik az amit még akkor is lehet használni,ha késsel támadnak?

2013. febr. 1. 23:44
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

1 kérdés: boksz edzésen is tisztel az edzőtárs, és emiatt nem üt komolyan meg? Emiatt nem üt sunyin?


Én azért ütöm úgy a gyakorlópartneremet, hogy lehetőleg ne lássa és betaláljak, mert tisztelem a gyakorlását. Azért használom ki a helyzetet és nyúlok a lába közé, hogy megtanuljon figyelni erre.


Boksz edzésen sparring közben beállnak kényelmes távolságra, hogy segítsék a technikát?


Az a kamu karate, ahol steril körülményeket biztosítanak, én ezekben nem hiszek. Voltam karatés, volt időm csalódni benne. De az ilyen tapasztalatok véleményem szerint igen távol állnak a harcművészetektől.


A mi jelenlegi termünkben.. ejj, jelenleg olyan csúszós parketta van, éppen a jégtől elmarad. Na de ember utcán nem nagyon rugdos elvileg. Egyszer gyere el a Wudangshan egyesület önvédelmes / vagy kungfuccsos edzésére, jó tapasztalatnak sosem árthat!


Erőt egészséget!

2013. febr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
Igen, de általánosan beszéltem. Te is tudod akkor nagyon távoláll a 90%-a a szimulációs edzéseknek a küzdősportokban, harcművészetekben. Ettől függetlenül fejleszt minden. Nem a témához, hanem neked Aczél. A Wudang nagyon szép! A belső harcművészetek nagyon hasznosak. Megtanítanak önmagad megismerésére és figyelni a saját reakcióidra. Nyilván több út van ehhez, de a belső művészetek a legjobbak között vannak. Nagyon durva és hatásos tud lenni! De egy komoly gyakorló ezt meg kellett hogy tapasztalja. Lágy és kemény ötvözete. Önmagadhoz igazíthatod a támadást, ellenben a külső művészetekkel ahol a stílusra igazítod önmagad legtöbbször. A belső művészetek egészségesebbek a szervezetre nézve. Sajnos nincs időm ennyi mindenre mert munka, család, egyéb teendők ott vannak. Osztom, hogy mindenképp megéri. Szívesen csinálnám is, de aki mindenbe belekezd az semmit sem csinál igazán. Én már megtaláltam a "szerelmem". Megtanított sok dologra az életben. Ez a boksz. Rengeteg olyan trükk, praktika van amit még a legjobb edzők se adnak ki a kezeik közül. Szerencsém volt anyaghoz hozzájutni ami nagyon ritka, ismeretséget szerezni. Motivál, élvezem, a párom és a húgom is örömmel csinálják! Ez nagy öröm nekem. Neked is minden jót kívánok! Vissza a témához. A való világ más egy kicsit, jó vastag kabát van télen a palin, kesztyűbe van, erős karja van nehezebben fogják kivitelezni bizonyos technikák képviselői az ellentámadást. Nézzetek magatokba tegyétek fel a kérdést hogy mi van ha két kés van nála, mi van ha egy nagyon nagy szívós, drogos állapotú ember, mi van ha társa van(szinte mindig van), merre tudsz futni, ajánlom nézzétek meg a Larry-s dvdt, mert megéri. Aranyat ér a gondolkodása a palinak. Gondolkodjatok el rajta amiket mond. Legit. Bármilyen gyenge vagy van esélyed. Gyorsan tanulható, nem kell finommotoros mozgásra gyúrni. Minden részletre érdemes figyelni. Angol tudás KELL sajnos, ez annak sajnos aki nem tud. De sose lesz rossz időeltöltés a nyelvtanulás! Vigyázzatok magatokra!
2013. febr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Ámen!
2013. febr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
sikerült választani,dönteni?
2013. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!