Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik olyan kox ami nem káros?

Létezik olyan kox ami nem káros?

Figyelt kérdés
Lehet pofátlanuldrága, amire csak a gazdagoknak van pênzük, és lehet extrémkicsi a hatása is ( nem kell kioktatni tudom az êtrend, genetikai potenciál mindent) csak ugy kiváncsiságból. Létezik e olyan ami nagyon minimális kárt okoz a szervezetben?

2013. jan. 26. 09:52
1 2
 11/15 JayC ***** válasza:

érdekes, hogy az anavar(oxandrolon) soha nem kerül szóba.

nekem nincs tapasztalatom ezzel kapcs. de egyre többet hallani róla, terembe is kezd elterjedni az értelmesebb hülyék körébe úgy veszem észre.

csak hallatlan drága.


[link]

2013. jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

OFF

Hobbiból, utcára, strandra? Aki erre koxol, az megérdemli a mellékhatásokat, ennyi ésszel.

Aki meg versenyző az pedig vállalta és tisztában van vele hogy mit áldoz fel és miért.


Én egy kúrát lenyomtam a lehető legkomolyabb témából amit épp be tudtam szerezni, levezetés stb. rendes kaja megvolt minden pénzem beleöltem abba az egy kúrába, hogy ne kívülállóként magyarázhassak a koxról, nem lett semmi bajom de amikor elkezdett az erőm visszafejlődni, csak azért nem lett második kúra mert nem volt rá pénzem. Direkt nem hagytam rá pénzt, mert tudtam h akarok majd másodikat.

Szép volt, jó volt, de sz*r visszagondolni egy évvel ezelőttre, hogy mennyivel erősebb voltam, mint most. Na és a fotók...

ON


Kizárt. Logikai képtelenség :)

2013. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 JayC ***** válasza:

nem témához kapcsolódik, csak most találtam egy ilyet:


Roland eredménye 3hónap GHRP-6+Sermorelin kúra után=plussz 9kiló és szemmel látható szálkásodás!

Csak így tovább!!!


[link]


a fészbukon árulnak peptideket, aztán van ott pár vásárló által beküldött bifor-aftör kép. :)

2013. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Tehát a koxxal szerzett izom mind lemegy. De akkor, tênyleg csak penzkidobás hobby szinten. Kétes Táplálékkiegészítők( hica, ecdysterone) jobban megérik mert sokkal kisebbet hatnak de megmarad az eredmeny legalabb
2013. jan. 26. 13:33
 15/15 anonim ***** válasza:

Jay c

5. hsz vagyok a 10.18 as

én pont erről írtam h oxandrolone meg társaik most megint kezdik felfedezni csak ára van nem is kevés.

2013. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!