Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megvettem pár steroid készítmé...

Balazs00xx kérdése:

Megvettem pár steroid készítményt és kúra szerűen alkalmazon majd, pár gyúrós ismerősömtől vásároltam, izmos leszek tőlük?

Figyelt kérdés

vettem Deca Durabolint, Winstrolt, Sustanon , danabol és stanzolol

azt mondták 8-10 hétig szúrjam meg egyem őket, egyébként fél éve járok edzeni és igyekszek rendesen enni

ezek a szerek izmosabbá tesznek majd?



2013. jan. 11. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az ne zavarjon, hogy a wintrol hatóanyaga is stanozolol.

Vegyél még hozzá fakequestion250-et, az hozza a tömeget.:)

2013. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ami így felszedsz ezek nélkül is menne csak kicsit több edzés jól összeállított edzésterv jó tálálkozás és elég alvás kellene hozzá

kötve hinném ha ezeket te mind magadba erőltetnéd változtatnál pl az edzésterveden v akaján mert ez lenne az alapja mindennek.

ugyan a kiváncsiság kedvéért míg nem írnak neked sok egyéb választ milyen kúrában akarod nyomni ezeket légyszíves vezesd már itt le h miként lenne felépítve mert nagyon kiváncsi lennék rá meg gondolom sok ember még.

2013. jan. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Montez, fakequestion250 jó kis szer kiv vagyok tudja e mi ez???? XDXD
2013. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Meglátjuk:) Én nyomok még hozzá szunnyadóizomstimulátor2000-et. Na az a brutál.:)
2013. jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mert szerinted mit csinál a szteroid?

Annyira bírom az ilyet, amikor valakinek fogalma sincs a szteroidokról, de azé lövi magát. Ráadásul fél éves "edzésmúlttal".

De válaszolva a kérdésedre: Igen, izmos leszel, ha nem vmi szart vettél és normálisan kajálsz.

A szteroid nem olyan, hogy beveszed és majd magától elkezd nőni az izom, anélkül, hogy akár egy dekát is megmozgattál volna. Nem tudod megkerülni az edzést, ugyanolyan keményen kell dolgoznod, mintha naturál lennél, ellenkező esetben lesz egy jó fostested.

Ja és persze én a helyedben betáraznék potencianövelőkből is, mert a kúra után el is felejtheted, hogy működni fog.

Azért szerintem nem ártana mérlegelni, hogy mi a fontosabb: te legyél a legnagyobb bika és akkor most nagyon megmutattad, persze mellette jársz majd vesedialízisre és a szerszám sem fog működni vagy egészséges élet és egy arányos forma naturálban.

Persze ha volt annyi eszed, hogy már megvetted, akkor nyilván mindezt mérlegelted.

2013. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

meg légyszíves írd már le h melyik cuccból mennyi van(ampulla v 10- ,20ml es fiolás és milyen márkájú pl thaiger pharma stb)

meg mellé a kúrát se felejtsd el megnézném nagyon....

2013. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
te mit stresszelsz már? nem veszed észre hogy kamu? :D
2013. jan. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
naná, hogy kamu. Ennyi sz@rt nem vesz meg az ember úgy, hogy fogalma nincs a dolgokról. Utókúra meg sehol.:)
2013. jan. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 poiu ***** válasza:
A tömegeléshez feltétlenül kell napi 3g MuscleRuin, és a mellékhatások mérsékléséhez PenileCrane, szükség szerint.
2013. jan. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:D nem vettem megsemmit:D csak hülyültem érdekeltek a válaszok! nem vagyok a magam ellensége:D maradok a naturálnál :D ha k. nehéz is:D
2013. jan. 11. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!